0

„Saulėja SPA“ centre dirbantis tailandietiško masažo specialistas Andrėjus Kolesnikovas interviu metu kaunieciams.lt portalui papasakojo apie šio masažo ypatybes, pademonstravo žiūrovams, kaip jis atliekamas bei atskleidė, kas kiek laiko reikėtų jį darytis.

Technikos mokėsi iš pačių tailandiečių

Pokalbio metu A. Kolesnikovas pasakojo, jog šio masažo technikos subtilybių mokėsi iš pačių tailandiečių. „Teko išvykti pasistažuoti į Tailandą, kur yra įkurta tokia tarptautinė mokykla. Mokiausi iš pačių tailandiečių, pas juos nuvykęs ėmiausi pačio ilgiausio ir giliausio kurso, kuris truko 3 mėnesius“, – teigė šio masažo specialistas. Masažuotojas pridūrė, kad itin džiaugiasi, jog turėjo galimybę mokytis iš savo srities profesionalų ir viską išgirsti, kaip pats sako, iš pirmųjų lūpų. A. Kolesnikovui Tailande teko pagyventi ir su pačiais vienuoliais, todėl iš ten grįžo ne tik pasisėmęs masažo žinių, bet ir praturtinęs savo dvasinį pasaulį, įgavęs daugiau sąmoningumo. „Apie viską sužinojau daug giliau negu vien tik teorija ir praktika. Masažas turi vykti iš savęs, su meile, su gera intencija. Turi priimti kiekvieną klientą su šiluma, be jokių blogų emocijų, nusiteikimų“, – savo patirtimi dalijosi specialistas.

Įtrauktas į UNESCO sąrašą

Paklaustas, kuo tailandietiškas masažas skiriasi nuo kitų, kuo jis yra ypatingas, A. Kolesnikovas atskleidė, kad šis masažas sukurtas kartu sujungiant dvi sistemas. „Tailandietiškas masažas yra vienas iš tokių, o gal net ir vienintelis, kuris daromas su rūbais. Jis daromas ant tatamio, ant grindų, žemai, naudojame visą kūną. Visa tailandietiško masažo sistema buvo sukurta ir sujungta iš dviejų skirtingų sistemų: Indijos jogos ir kinų akupresūros. Šis masažas yra įtrauktas ir į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą, todėl šis masažas yra tikrai unikalus ir efektyvus“, – teigė specialistas.

Taiko žinias ir iš kineziterapijos

Pasidomėjus, kas kiek laiko reikėtų atlikti tailandietišką masažą, šios srities specialistas teigė, kad atliekant jį dėl profilaktinių priežasčių, galima apsilankyti kas savaitę, tačiau jeigu masažas atliekamas gydomaisiais tikslais – tuomet jau yra sudaromas masažų kursas. „Jeigu gydomaisiais tikslais, tada jau reikia daryti masažų kursą, geriausiai kas antrą dieną. Dažniausiai reikia apsilankyti nuo 5 iki 10 kartų, bet kiekvienas žmogus yra individualus, skirtingai priima tą masažą, turi skirtingas problemas, todėl nėra tikslaus skaičiaus, kiek jų reikėtų darytis“, – pasakojo A. Kolesnikovas.

„Aš asmeniškai esu kineziterapeutas ir taikau žinias ne tik iš masažo, nedirbu šabloniškai. Jeigu žinau, kad yra kažkokia problema – išsitestuojam, pasižiūrim ir sprendžiam tą problemą ne vien masažu, bet ir pritaikant kažkokias kineziterapines technikas“, – teigė specialistas.

A. Kolesnikovas pridūrė, kad tikras, tradicinis tailandietiškas masažas yra daromas holistiškai, t.y., atliekamas viso kūno masažas, o tokio masažo trukmė – nuo 1 iki 2 valandų.

Daugiau apie tailandietiško masažo ypatumus išgirsite vaizdo įraše:

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės