0

Gerovės konsultanto paslaugos Klaipėdos rajone

Psichinė sveikata yra neatsiejama bendrojo gyvenimo dalis ir žmogaus teisė. Gera psichinė sveikata reiškia, jog mes galime efektyviai komunikuoti, kurti darnius santykius, produktyviai dirbti, gyventi santakoje su savimi ir artimaisiais, pažinti save, turėti savo gyvenimo tikslą ir jo siekti.

Gyventojų psichinės sveikatos gerinimui Klaipėdos rajone teikiamos gerovės konsultanto paslaugos. Kreiptis gali visi patiriantys lengvus depresijos, nerimo, problemų sprendimo, nemigos simptomus.

Gerovės konsultantas moko būti savo paties terapeutu. Konsultacijos paremtos kognityvinės elgesio terapijos principu: mūsų mintys, emocijos, kūno pojūčiai ir veiksmai yra susiję. Pavyzdžiui: pasigaminę kavą su pienu, pieną padedame į šaldytuvą,o ne atvirkščiai – kavą dedame į šaldytuvą ir geriame pieną. Tai mums atrodo kasdieniška situacija, o suklydę galime pieną padėti į šaldytuvą ir iš jo pasiimti kavą.

Psichinėje sveikatoje visgi turimų žinių ir įpročių ne visada užtenka. Kartu su gerovės konsultantu mokysitės minčių pokyčio, kuris daro įtaką mūsų kasdieninėje veikloje.

Gerovės konsultanto paslaugos yra nemokamos, anonimiškos, konfidencialios ir lengvai prieinamos. Jums tereikia užsiregistruoti: geroves.konsultantas@visuomenessveikata.lt arba tel: 8 659 46603.

Paslaugos teikiamos įgyvendinant projektą „Klaipėdos rajono savivaldybės psichikos sveikatos paslaugų prieinamumo užtikrinimas“. Projektas finansuojamas iš 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų lėšų. 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata