0

Rūpintis savimi namuose – būtina, tačiau retas, kuris žino kaip taisyklingai atlikti grožio ritualus namų sąlygomis. Todėl šiandien pateiksime keletą patarimų, kaip išlaikyti gerą savijautą bei grožį be specialistų pagalbos.

Veido procedūros

Grožio procedūros namuose galėtų būti odos problemą atitinkančių kaukių naudojimas. Šiandien jų pasirinkimas įvairus – kaukė gali suteikti drėkinantį, stangrinantį, skaistinantį, maitinantį, valantį ir kt. efektus.

Dažniausiai tepti kaukę ant odos arba naudoti lakštinę galima iki 3 kartų per savaitę. Negalima kasdien naudoti kaukių, kad išvengtumėte alerginių reakcijų, sudirgimų. Kaukes rekomenduojama tepti ant kruopščiai nuvalytos veido odos, o jeigu yra poreikis – prieš tai atlikus švelnų odos šveitimą.

Visgi namuose atliekate tik pagrindinę odos priežiūrą. Kosmetologijos kabinete net kaukių procedūros atliekamos labiau koncentruotomis priemonėmis ir nuosekliais žingsniais, todėl grožio paslauga pas profesionalą – būtinybė, kurią reikėtų sau pasidovanoti kas 1-3 mėn. Na, o geriausios dovanų idėjos slepiasi čia.

Kūno šveitimas

Norint džiaugtis nepriekaištingai atrodančia kūno oda, būtina bent kartą į savaitę atlikti kūno šveitimą. Tokiu atveju ji spindi, būna lygi, geriau įsigeria įvairūs losjonai, kremai.

Taisyklingo kūno šveitimo taisyklės:

  • Šveitimas būtinas bet kokio tipo odai. Jautriai odai negalima naudoti bet kokių šveitiklių – tai turėtų būti švelnūs skrabai su mikrodalelėmis bei raminamaisiais ir uždegimą malšinančiais komponentais.
  • Svarbu visiškai pašalinti negyvas odos ląsteles, todėl po šveitimo būtina nuplauti priemonės likučius kartu su negyvomis ląstelėmis.
  • Kūno šveitiklis paskirstomas ant sudrėkintų rankų ir įmasažuojamas ant sausos odos, dažna klaida – šveitiklis naudojamas ant sudrėkintos odos.
  • Po šveitimo oda turėtų būti drėkinama pieneliu.

Mankštos nauda

Mankšta lygiai tokia pati svarbi geros savijautos ir dienos dalis kaip ir grožio procedūros. Rytinė mankšta, kaip ir treniruotės pietų metu, neturėtų būti labai intensyvi – nereikia nuvarginti kūno, kurio dar laukia dienos krūvis. Ji turi tiesiog apšildyti kūną – šiam tikslui tinka tempimo pratimai, posūkiai, galūnių judesiai ir pan. Dienos mankštos metu reikėtų atpalaiduoti kūną ir įdarbinti arba pratempti „užsisėdėjusias“ kūno vietas. Na, o vakare jau galima sportuoti intensyviau.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės