0

Klaipėdos rajone, Baniulių sodyboje, vyko didelio susidomėjimo sulaukusios dar trys papildomos Psichologinės gerovės ir psichinės sveikatos stiprinimo dviejų dienų stovyklos „Išgirsk, jausk ir pažink“

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais Klaipėdos rajone, Baniulių sodyboje, vyko papildomos net trys Psichologinės gerovės ir psichinės sveikatos stiprinimo dviejų dienų stovyklos „Išgirsk, jausk ir pažink“.

Dalyvių laikas stovykloje buvo kruopščiai sudėliotas įtraukančiomis veiklomis. Dėmesys buvo skirtas kvėpavimo, minčių, pojūčių, kūno skenavimo ir emocijų pratimams atlikti, pietūs valgomi dėmesingumo valdymo principu. Dalyviai atliko ir kūną atpalaiduojančią mankštą bei turėjo autogeninę treniruotę. Daug gerų emocijų sukėlė juoko terapijos užsiėmimas. Viena iš grupių nuoširdžiai ir taisyklingai juokėsi net 6 min!

Stovykla „Išgirsk, jausk ir pažink“! – tai nuostabi galimybė kompleksiškai susipažinti su sveikos gyvensenos idėjomis ir išmokti praktiškai jas pritaikyti savo kasdienybėje.

Stovykla rengiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. liepos 31 d. įsakymu Nr. V-1733 Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašu.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata