0
„Saulėja SPA“ masažuotoja Viktorija teigia, kad šimtametė kobido masažo technika, kurią praktikuoja jau ketverius metus, skirta atpalaiduoti kūną, nuraminti protą, suaktyvinti kraujotaką ir sustiprinti veido odos raumenis. 

Pasak masažuotojos, kobido masažas yra ypatinga technika, paremta šimtmečių tradicijomis. Tačiau ši technika išsiskiria sudėtingumu, kadangi rankoms tenka nemenkas krūvis – atliekama daug skirtingų judesių. „Kobido masažas yra paremtas vibracijos principu, reikia turėti tikslią pirštų ir plaštakų veiklą, o riešai turi būti labai atpalaiduoti, todėl masažas atpalaiduoja tiek kūną, tiek protą“, – apie masažo techniką pasakoja Viktorija.  

„Masažo technika per šimtus metų labai mažai pakito, išliko vibracijos principas, yra labai daug švelnių, glostomųjų, stuksenimo ir tempimo judesių. Taip pat masažas apima ir visą kūną“, – teigia masažuotoja.

Specialistė akcentuoja, kad labai svarbus ir pasiruošimas masažui. Prieš procedūrą atliekamas demakiažas ir viso kūno atpalaidavimas bei veido tonizavimas. 

Masažuotojos teigimu, procedūra gali būti atliekama visiems, tačiau ji pabrėžia, kad masažą ypatingai mėgsta vyrai, nes „labai gerai įsimasažuoja kaklas, pečių juosta, galva.“ 

„Moterys šį masažą dažniausiai renkasi dėl veido ovalo pakėlimo. Gali rinktis moterys, kurios yra numetusios svorio, nes tarkim, fiziniai pratimai labai gerai tonizuoja kūną ir sustiprina raumenis. Veido masažas tonizuoja ir sustiprina veido raumenis“, – priežastis, kodėl masažą renkasi moterys, nurodo masažuotoja. 

Kobido masažo nauda

Po masažo, trunkančio 1–1,5 val., oda tampa skaistesnė, nes suaktyvėja kraujotaka ir atsinaujina ląstelės.

„Masažo kursą kiekvienam klientui specialistas turėtų sudaryti individualiai pagal odos tonusą ir veido odos būklę. Idealus atvejis – septyni masažai kas keturias, penkias dienas. Po to rekomenduojama papildoma sesija – vienas masažas per mėnesį ar dvi savaites, bet vėlgi reikėtų atsižvelgti į odos būklę“, – pasakoja pašnekovė. 

Taip pat kobido masažas tinka žmonėms, patyrusiems paralyžių ar kamuojamiems spazmų. 

Masažo kilmė

„Masažas yra kilęs iš Japonijos, <…> atsirado 1472 metais. Sakoma, kad du meistrai norėjo išsiaiškinti, kuris yra geresnis ir susirungė, tačiau rungties nei vienas nelaimėjo, kadangi jie abu buvo sukaupę labai didelį žinių bagažą. Galiausiai jie nusprendė savo jėgas suvienyti ir atidarė mokyklą, kurioje ir atsirado tas masažas“, – pasakoja masažuotoja Viktorija.

Daugiau apie masažą žiūrėkite vaizdo įraše:

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės