0

Gruodžio 7-10 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis (į Seimą išrinktas Kaune, Centro-Žaliakalnio apygardoje) su darbo vizitu lankysis Vienoje, Austrijoje.  G. Landsbergis susitiks su ESBO Generaline sekretore Helga Schmidt, pasisakys ESBO Nuolatinėje taryboje apie Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainą ir tarptautinių organizacijų vaidmenį, užtikrinant Europos kontinento saugumą. Su TATENA Generaliniu direktoriumi Rafael Grossi ministras aptars branduolinio saugumo klausimus.

Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis taip pat susitiks su Austrijos federaliniu užsienio reikalų ministru Alexander Schallenberg, Austrijos Nacionalinės tarybos Užsienio reikalų komiteto pirmininke Pamela Rendi-Wagner ir pagrindinių Austrijos politinės minties centrų atstovais.

Susitikimų metu ketinama aptarti Rusijos karą prieš Ukrainą ir tarptautinės bendruomenės pagalbą karo siaubiamai šaliai. Ministras G. Landsbergis su Austrijos kolega bei kitais Austrijos politikais taip pat aptars dvišalius Lietuvos ir Austrijos santykius, santykius su Kinija, aktualiausius Europos Sąjungos ir tarptautinės darbotvarkės klausimus.

urm.lt informacija

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva