0

Dalinkitės

Laisvės partijai atstovaujanti parlamentarė Morgana Danielė šeštadienį pareiškė atsisakanti Seimo narės mandato. Politologas teigia, kad jos pavyzdžiu turėtų sekti Kauno meras.

„Tiesiog nebeišlaikau įtampos, spaudimo ir patyčių. To, kad mane viešai vadina narkomane, nors nesu vartojusi heroino ar kitų sunkių narkotikų. Laimėti balsavimą Seime man buvo garbės ir principo reikalas. Padariau kiek galėjau, ačiū pasitikėjusiems manimi rinkėjams ir bendraminčiams iš Laisvės partijos. Išeinu aukštai pakelta galva,“ – savo pranešime rašo politikė.

Morgana Danielė išrinkta pagal Laisvės partijos sąrašą.

Ketvirtadienį parlamentas nepritarė grupės Seimo narių siūlymui atleisti Morganą Danielę iš Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkės pareigų dėl nepasitikėjimo.

„Nors mano pasakymas, kad paauglystėje buvo visko, buvo suinterpretuotas ir žiniasklaidoje išeskaluotas kaip „Morgana prisipažino vartojusi heroiną“, tai, žinoma, jokio heroino nebuvo. Jokio heroino aš niekada nebandžiau ir jokia priklausomybės liga aš irgi niekada nesirgau. Eksperimentai su medžiagomis tikrai buvo, bet jie buvo pavieniai, visą savo vaikystę ir paauglystę aš buvau puiki moksleivė ir studentė, mano rezultatai visada buvo tik patys geriausi,“- iš Seimo tribūnos oponentams atkirto Morgana Danielė.

Teigiama, kad jos pasitraukusios politikės vieton, Laisvės partijos susitraimu (atsisdakius kitiems), turėtų užimti gerokai žemiau sąraše buvusi kandidatė Gretė Lėlė. Jos porinkiminis eilės numeris sąraše buvo 15-as.

Ekrano nuotr. iš VRK.lt

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) docentas Mažvydas Jastramskis portalui kaunieciams.lt sako esąs nenustebęs dėl tokio sprendimo.

„Kai kam atrodo, kad Seimo nario mandatas yra gyvenimo tikslas ir šventa karvė. Žmonės, kurie išsilavinę, jaučiasi profesiškai stiprūs kitose srityse išties gali nusibosti politinis mobingas. Pažangiai politinei jėgai atstovaujančiai, būtiniausių Lietuvai permainų siekusiai politikei išties teko patirti aršų retrogradų, reakcionierių, marginalios, prorusiškos žiniasklaidos spaudimą. Gaila, kad taip nutiko, bet psichologiškai suprantama. Suprantama, kad koks nors Kauno meras Visvaldas Matijošaitis dantimis įsikabintų į krėslą, net jei būtų devynis kartus teistas,“ – sakė politologas.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva