0

„Saulėja SPA“ centre dirbantis pirtininkas Antanas Bagdonas šia veikla užsiima jau daugybę metų, todėl yra tikras šitos srities profesionalas. Net ir tie, kurie iki šiol nelaikė savęs dideliais pirties mėgėjais, po autorinių Antano pirties programų dažnai savo nuomonę pakeičia. Nuoširdi specialisto meilė savo veiklai ir šimtaprocentinis šio dalyko išmanymas leidžia klientams mėgautis tikraisiais pirties malonumais ir pajusti jos naudą sveikatai.

Antanas teigia, kad žmonėms kažkodėl atrodo, jog pirtis ir vasara yra du sunkiai tarpusavyje suderinami dalykai. Tačiau pabrėžia, kad tai yra visiška netiesa: „Į pirtį reikia eiti ištisus metus“, – pasakoja šios srities specialistas.

Pirtis – puiki priemonė imuninės sistemos stiprinimui

Norint išlaikyti puikią sveikatą ir užtikrinti, kad imuninė sistema būtų stipri, Antanas rekomenduoja pirtyje apsilankyti kartą per savaitę, bet priduria, kad normalu šiomis procedūromis pasilepinti ir kas dvi savaites ar mėnesį, tačiau ne rečiau. „Aš turiu tokį įdomų išsireiškimą. Klausiu žmonių: sakykit, kas pas jus dažniau – apsilankymas pirtyje ar Nauji metai? Jeigu dažniau būna Naujieji metai, tai jau nekas“, – šypsosi Antanas. Pirtininkas priduria, kad prie imuniteto stiprinimo smarkiai prisideda ir apsipylimas šaltu vandeniu po pirties procedūrų bei tvirtina, kad nei vonia, nei dušas tikrai neatstos pirties, mat juose žmogus nuplauna tik patį odos paviršių. Antano pirties procedūrose pasitelkiamos vantos ir specialus kaštonų pilingas, kuriuo kūnas nušveičiamas.

Atostogoms svarbiausia paruošti savo kūną

Kaip pasakoja Antanas, neretai pasiruošimas atostogoms įsivaizduojamas kaip drabužių ir kitų planuojamų pasiimti kartu su savimi daiktų susidėjimas. Tačiau dažniausiai visai pamirštama atostogoms paruošti savo kūną. Tam, kad pabuvus saulėje vėliau netektų susidurti su besilupančia oda, prieš keliaujant atostogauti, labai svarbu pasikaitinti pirtyje ir atlikti pilingą. Antanas tam naudoja natūralų produktą – kaštonus, kuriuos pats ir renka parkuose. „Kaštonai sumalami, išdžiovinami ir būtinai prasijojami, kad neliktų jokių aštrių briaunelių. Ir tuomet su jais atliekamas kūno šveitimas“, – teigia Antanas.

Dar daugiau apie pirties naudą sveikatai iš „Saulėja SPA“ pirtininko išgirsite vaizdo įraše:

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės