0
Dalinkitės

Susiduriate su automobilio gedimais? Autoservisas Panevėžyje pasirūpins, kad sklandžiam automobilio veikimui nieko netrūktų ir vėl galėtumėte mėgautis saugiomis bei komfortiškomis kelionėmis. Skaitydami toliau sužinosite apie teikiamas transporto priemonių remonto paslaugas ir papildomus privalumus nuolatiniams įmonių klientams.
Greitas ir nebrangus taisymas

Automobiliai genda ir tai yra natūralu. Tikrai ne Jūs vieni susiduriate su gendančių automobilių rūpesčiais ir su tuo susijusiomis nemaloniomis išlaidomis. Tačiau pažvelkite į situaciją ir iš teigiamos pusės. Jūs investuojate į automobilį, nuolatos remontuojate jį, o šis Jums patikimai ir užtikrintai tarnauja, galite jį naudoti įvairioms reikmėms savo patogumui.

Laiku užsirašydami į autoservisą automobilio taisymui ir nuolatos palaikydami jo gerą būklę, galėsite būti užtikrinti patikimesniu ir ilgalaikiškesniu jo tarnavimu. Būtent todėl svarbu neatidėlioti gedimų taisymo ir kreiptis laiku.

Atvykus į autoservisą bus pasirūpinta:

turbinų ir variklių remontu;
tepalų keitimu;
važiuoklės ir ratų remontu;
padangų keitimu;
stabdžių sistemos taisymu;
kompiuterine diagnostika;
sankabos remontu;
įvairiomis gyvybiškai būtinomis taisymo paslaugomis;

Esant poreikiui, taip pat galima techninė pagalba kelyje bet kuriuo paros metu, bet kurią dieną. Galite išsinuomoti ir pakaitinį automobilį, kol Jūsų automobilis bus taisomas. Tai ypač aktualu tada, kai automobilis Jums reikalingas kiekvieną dieną, o remontas dėl darbų gausos užtrunka.
Sutartys su įmonių atstovais

Tam, kad automobilio taisymas vyktų dar greičiau ir paprasčiau, įmonių atstovams yra pristatomas puikus pasiūlymas. Tai ilgalaikės nuolatinio kliento sutarties pasirašymas su autoservisu. Sutartį pasirašę įmonių klientai pateks automobilių taisymui be eilių, taip pat nereikės nuvežti ir parsivežti automobilio. Panevėžio mieste paslauga teikiama nuo durų iki durų. Tai itin patogus ir praktiškas sprendimas, leisiantis sutaupyti.

Vienas iš geriausių privalumų, suteikiamų nuolatiniams klientams yra speciali lojalumo programa su mažesnėmis paslaugų kainomis. Pasinaudokite šia puikia galimybe taisydami įmonės automobilius ir tikrai sutaupysite!
Darbuotojų profesionalumas

Panevėžyje įsikūrusiame autoservise naudojama moderni montavimo ir remonto įranga, dirba daug patirties turintys mechanikai. Visiems darbams suteikiama garantija, tad galėsite būti užtikrinti aukšta taisymo paslaugų kokybe. Remontuojami gali būti ne tik automobiliai, bet ir kitos transporto priemonės.

Dar greičiau ir paprasčiau su profesionalių specialistų pagalba! Užsirašykite į puikų autoservisą Panevėžyje jau dabar ir bus pasirūpinta kone viskuo, ko gali reikėti nepriekaištingam Jūsų automobilio veikimui.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės