0

Dalinkitės

Rusija tęsia karinę agresiją prieš Ukrainą, kurią pradėjo 2014 metais, užgrobdama Krymo pusiasalį ir dalį rytinių šalies teritorijų, o atnaujino 2022 metų Vasario 24 dieną. Rusijos kariai Naujųjų metų naktį smogė Ukrainai 31 raketa ir 12 oro antskrydžių.

Pastarąją parą Rusijos pajėgos paleido 31 raketą ir 12 oro smūgių į Ukrainą, taip pat surengė daugiau kaip 70 apšaudymų iš raketų naudodama daugkartines raketų paleidimo sistemas.

Apie tai pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų (UGP) generalinis štabas.

“Buvo apgadinta Černigovo, Sumų, Kijevo, Chmelnyckio, Donecko, Zaporožės, Nikolajevo ir Chersono sričių civilinė infrastruktūra. Informacija apie civilių aukas tikslinama”, – pažymi Generalinis štabas.

Be to, rusai paleido 13 Irano dronų”Shahed-136″. Visus juos, kaip teigia UNIAN.ua, sunaikino Ukrainos gynybos pajėgos.

“Visoje Ukrainoje išlieka priešo oro ir raketų smūgių grėsmė”, – pabrėžė UGP Generalinis štabas.

UGP vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnyj sakė, kad priešas paleido daugiau kaip 20 sparnuotųjų raketų iš Kaspijos jūros ir sausumos raketų sistemų. Dvylika iš jų buvo numušti. Pavyzdžiui, per išpuolį Nikolajeve buvo sužeisti septyni žmonės.

Kijeve taip pat girdėjosi sprogimai. Sostinės meras Vitalijus Kličko sakė, kad Rusijos atakos prieš civilinius objektus sostinėje metu vienas žmogus žuvo ir 20 buvo sužeista. Keturiolika žmonių buvo paguldyti į ligoninę, šešiems medikai suteikė pagalbą vietoje.

Vėliau, popietę, Rusija į Ukrainą paleido dronus kamikadzes.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis