0

Ateina sodrus, spalvingas, įstabius nuotykius žadantis ruduo. Ilgėjant vakarams, taip gera dalintis prisiminimais ir drauge kurti naujas kvapą gniaužiančias istorijas. Sūrelis „Uriga“ – ištikimas skubančių rytų ir nostalgiškų vakarų palydovas, gija, siejanti artimiausius.

Tradicijų ir vertybių puoselėtojas

Daugelis prisimename tą smagų laiką – vaikystę. Pasipuošę plačiomis šypsenomis, ištisas dienas lakstydavome kiemuose – juk tiek dalykų aprėpti, išragauti, patirti! O vakarais, laimingi ir murzini, grįždavom į saugų šeimos glėbį. Kaip gera būdavo patirti artimųjų rūpestį, ragauti su meile ir atidumu paruoštą maistą! Ypatingai laukdavome senelių viešnagės  bei atvežamų lauktuvių. O jie rinkdavosi tik kokybiškiausius, sveikiausius skanėstus. Sūrelis „Uriga“ dažnam mūsų buvo ypatingas gardumynas, burnoje tirpstantis gabalėlis vaikystės laimės, ryšio su mylimiausiais simbolis. Jausdavomės vertinami ir svarbūs – dėl mūsų seneliai ieškojo paties geriausio deserto – o juk anksčiau būdavo ne visada paprasta jį gauti… Todėl taip nuostabu, kad perėmę geriausias savo vaikystės patirtis, galime džiaugsmu ir mažais kasdienybės stebuklais dalintis jau su savo vaikais ir anūkais. Sūrelis „Uriga“ –  šviesos ir džiaugsmo nešėjas, prisidedantis prie geriausių tradicijų tęstinumo ir šeimos vertybių puoselėjimo.

Ypatingai sveikas gardėsis

Sūrelis „Uriga“ – gardus, sveikas ir sotus skanumynas. Jis gaminamas tik iš aukščiausios kokybės produktų – šviežios varškės ir sodraus kakavos glajaus. Čia nerasite konservantų, kitų nepageidaujamų priedų ir skonio stipriklių. Besirūpinantiems gera savijauta dera žinoti, kad viename „Uriga“ sūrelyje yra tiek kalcio, kiek stiklinėje pieno. Tai aktualu mažųjų ir mūsų pačių sveikatai. Iškalbingas kitas faktas – 1998 m. glaistyti varškės sūreliai „Uriga“ buvo įvertinti Lietuvos metų gaminio medaliu.

Šie sūreliai – tinkami pusryčiai skubantiems, puikus užkandis išalkusiems ir itin malonus pasilepinimas po vakarienės, kai darganotais rudens vakarais galima patogiai įsitaisyti su mėgstamu skanėstu, arbatos puodeliu ir knyga rankoje…

Sūrelio „Uriga“  dovanos ir linkėjimai

Sūrelis „Uriga“ dovanoja mums nepamirštamą dovaną – bendrystę ir prisiminimus. Ragaudami šį skanėstą, galite vėl nusikelti į saulėtus vaikystės metus ir dar kartą patirti tą nerūpestingą, šviesų pasaulį. Kartu nuostabu yra dalintis šiuo pasauliu jau su savo vaikais ir anūkais, puoselėti senąsias ir kurti naujas tradicijas. Iš kartos į kartą keliauja tik įsimintiniausi ir geriausi dalykai – sūrelis „Uriga“ tikrai yra vienas iš jų.

Linkime Jums kurti ir dalintis – gardėsiais, istorijomis, meile ir rūpesčiu. Jei pavargsite, jei užklups šalta žiema, nepamirškite atokvėpio, saldaus poilsio minučių – tik būdami pilni, galime šviesti kitiems. Linkime Jums puoselėti savo kūną ir dvasią, auginti grožį ir gėrį, stiprinti šeimos ryšius. Fiksuokite gardžiausias ir įstabiausias akimirkas – fotoaparatais, akimis ir širdimis. Nes tai būtiniausias maistas mūsų kūnams ir sieloms.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės