0

Šiandien, gruodžio 28 d., aktorė Lina Bražinskaitė švenčia savo gimtadienį. „Nuo vaikystės ši asmeninė mano šventė, minima tarp Kalėdų ir Naujųjų metų, tarsi ištirpdavo bendrame šurmulyje. Pasikviesti draugų į svečius per mokinių atostogas būdavo neįmanoma. Situacija keitėsi, kai pradėjau studijuoti. Tad, vėliau gimtadienių buvo visokių – ir kruopščiai planuotų, ir spontaniškų“, – šypsosi sukaktuvininkė.

Žinoma moteris dalinasi – atmintyje jai yra išlikusi šventė, turėjusi vykti pajūryje. Tačiau tuomet jai ir draugams gimtadienį teko minėti greitkelyje, siaučiant neįtikėtinai stipriai pūgai.

„Per gimtadienius yra buvę ir fejerverkų, ir romantiško laiko tik dviese. Džiaugiuosi, kad švenčių yra buvę visokių, todėl turiu apie ką pagalvoti“, – nuoširdžiai kalba pašnekovė.

Dovanų aktorės gyvenime taip pat yra buvę įvairiausių – ir tokių, kur troško, ir tokių, kokių nesitikėjo.

L.Bražinskaitė patikina – sveikintojai, per gimtadienius moterims dovanojantys grožio procedūras, kvepalus, papuošalus, retai kada gali suklysti.

„Masažai, kobido veidui, įvyniojimai… Argi tai gali nepatikti?“, – šypsosi L. Bražinskaitė.

Šįmet iš artimų žmonių ji jau gavo išankstinę dovaną – „Sokrato“ klinikos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo Gedimino Samulėno konsultaciją bei sudarytą metinį sveikatos bei grožio planą. Anot jos, patyrę gydytojai įvertino jos odos struktūrą, būklę ir, atsižvelgdami į tai, suplanavo procedūras, padėsiančias pasiekti ilgalaikius ir natūralius rezultatus. Tuomet, kai savimi yra rūpinamasi nuolat, L. Bražinskaitės nuomone, vėliau neprireikia drastiškų sprendimų.

Žinoma moteris patikina, jog ateina laikas, kai rūpinantis savimi vien genų, sporto ir teisingos mitybos nepakanka.

„Tokiu atveju į rūpininosi savimi kompleksą būna įtraukiamos naujausios estetinės procedūros. Šiame atradimų kelyje aš dabar ir esu“, – patikina L. Bražinskaitė.

Aktorė šypsosi – kaip ir daugelis žmonių, mažų nuodėmių ji turi.

„Labai mėgstu gaminti. Man tai yra lyg meditacija, laikas su savimi ir akimirka, kai galvoju apie brangiausius. Su jais praleisiu ir šiandien, todėl man tai bus ypatinga“, – neabejoja gimtadienio kaltininkė.

 

The post Aktorė Lina Bražinskaitė švenčia gimtadienį: apie trokštamas dovanas, pūgą ir mažas nuodėmes appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva