0

Gegužės 8 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekoje (Ąžuolo salėje, 2 a.) vyks jaukus vakaras bei knygos „Algirdas Lukštas. Mano mokytojas“ pristatymas. Šio menininko tapytos akvarelės puošia daugelio kauniečių namus, taip pat jis – legendinis mokytojas, 42 metus mokęs piešimo, tapybos ir gyvenimo paslapčių.

Knygos sudarytoja, dailininko dukterėčia Asta Bendoraitienė dalijasi prisiminimais: „Algirdas Lukštas buvo mano dėdė. Jis buvo man labai svarbus, aš stebėdavau Jį ir žavėdavausi – kaip lengvai užmezga pokalbį su nepažįstamais, koks pastabus, atidus ir kaip meistriškai juokauja. Jis buvo suprantantis, atviras ir gyvas, o paauglei tai tikrai daro įspūdį. Tapydavo sekmadieniais namuose, studijoje. Susikaupęs, bet nesusireikšminęs. Klausdavo manęs, kaip pavyko, kuri akvarelė geresnė? Žinoma, tikslas buvo ugdyti.“

Šiame knygos pristatyme bus galima ne tik sužinoti apie Algirdo Lukšto ankstyvąjį gyvenimą, bet ir pamatyti filmo apie šį legendinį mokytoją ištraukas. Taip pat pasiklausysime istorijų, kuriomis dalysis menininko dukterėčia Asta Bendoraitienė bei buvę mokiniai.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

The post Akvarelė, pedagogika, gyvenimas: knygos apie legendinį Mokytoją Algirdą Lukštą pristatymas appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva