0
Dalinkitės

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarybos narys Algimantas Rusteika teigia, kad organizacija niekada nebuvo prorusiška, o lyčių santykių reikalai Ukrainos karo kontekste dirbtinai eskaluojami, kaip buvo elgiamasi ir ieškant kaip spręsti pandemijos reikalus.

Jūsų organizaciją – Lietuvos šeimų sąjūdžio entuziastus  – įprasta laikyti prorusiškais. Jūsų renginiuose matomi veikėjai, kaip Algirdas Paleckis.  Nešiojamos rusiškos vėliavos. Jums tai patinka? Ypač karo Ukrainoje kontekste?

Rusiškos vėliavos daugiskaita yra neteisinga –  vienintelis atvejis, kai su viena tokia vėliava keli žmonės atvyko į Vingio parko mitingą pernai. Ar tai buvo provokatoriai, ar tiesiog rusų tautybės žmonės, palaikantys prigimtinę šeimą – nežinau, tada karo Ukrainoje nebuvo ir niekas, net provaldiška žiniasklaida, dėl to galvos nesuko. Ir ta vėliava, beje, po kiek laiko iš mitingo pradingo – matyt buvo atsinešta tik tam, kad kažkas  tą nufotografuotų. Visų protesto mitingų ir Maršo metu daugelis ateidavo su Lietuvos vėliavomis, jų visoje šalyje buvo šimtai, jei ne tūkstančiai iškelta ant automobilių ir žmonių rankose.

Dėl A.Paleckio, tai pagal apgailėtiną “propagandos meistrų” logiką išeitų, jog bet kas iš mūsų, pastovėjes netoli jo troleibuse, yra prorusiškas ir prieš Ukrainą. Jei konservatorių surengtame mitinge A.Paleckis ateitų pasiklausyti ir pabūtų dešimt minučių – vadinasi visa konservatorių partija dirba Kremliui? Beje, pagal veiklos būdą ir rezultatus dažnai taip žmonėms ir atrodo.

Vertinti, kaip atrodytų A.Paleckis mūsų mitinge karo Ukrainoje kontekste neįmanoma, nes karo metu mūsų mitingų nebuvo ir iš viso jie uždrausti ir, manau, ne vieneriems metams, nors pagal nepaprastosios padėties įstatymą joks draudimas mitingams už prigimtinę šeimą ir tradicines vertybes nėra įvestas. Net neabejoju, kad ši Nepaprastoji padėtis tikrai truks iki kitų rinkimų ir skirta antivalstybinę veiklą vykdančių mūsų teritorijos administratorių apsaugai nuo visuomenės kritikos.

Putino valdomoje Rusijoje, kaip žinia, persekiojami  gėjai. Velionio Žirinovskio partijos veikėjas Mitrofanovas yra net siūlęs įstaymo projektą, kuris draustų lesbietiškus santykius, nes tai „gadina reprodukciją“? Ką Jūs į tai?

Jeigu V.Putinas pasakytų, kad žemė sukasi apie saulę ir dukart du yra keturi – tai gal pagal LGBT “aktyvistus” tai būtų netiesa ir Kremliaus propaganda, o visi taip galvojantys – vatnikai, laukiantys rusų armijos atėjimo? V.Putinas tiesiog savo režimo stabilumo išlaikymui pasitelkia natūralų kiekvienos tautos norą išsaugoti tradicines vertybes. Aišku, tai yra propagandinis ginklas vidaus ir užsienio politikoje, informacija kare, beje, visada yra ginklas. Ir šis ginklas jam yra naudingas ir pasiekia tikslą.

Mūsų propaganda šioje srityje neturi absoliučiai jokio ginklo ir beviltiškai pralaimi. Bandymas pateikti ir praktiškai realizuoti LGBT ideologiją yra atgrasus didžiajai visuomenės daliai. O Laisvės partijos stumiamas apgailėtinas naratyvas apie tai, kad visi, prieštaraujantys jų tikslams, yra vatnikai ir tradicinių šeimų apsauga yra žalinga todėl, kad taip pasakė V.Putinas, rodo tik jų bejėgiškumą ir beviltišką kvailumą. Nes tai žalinga jų pačių tikslams, įžeidžia visuomenę ir parodo, kad jie kitų argumentų nebeturi.

Pandemijos karantinų metu daug kartų kartota, kad vadinamieji antivakseriai yra tie patys, kurie už Putiną. Ir tai vėl sieta su šeimų maršu. Kiek požiūris į skiepus nuo konkrečios ligos sietinas su „putinizmu“?

Nei kiek nesietinas, nes V.Putinas yra “vakseris”, paniškai bijantis užsikrėsti, su užsienio vadovais kalbasi per penkiolikos metrų stalą ir iš jų reikalauja prieš susitikimą pateikti testus ir iš nosies, ir iš užpakalio. V.Putinas taip pat įvedinėjo karantiną, gaudė ir baudė gatvėse žmones be nuo nieko neapsaugančių kaukių ir t.t.

Pagal provaldišką “žiniasklaidą” absoliučiai logiška būtų su “putinizmu” sieti I.Šimonytės politiką, kuri skiepų klausimu visiškai identiška Maskvai. Lietuvos šeimų sąjūdis, pasisakęs, beje, ne prieš skiepus, o prieš priverstinę vakcinaciją ir už laisvą pasirinkimą, turėtų būti laikomas kovotoju su Kremliumi. Na, bet kreivų veidrodžių karalystėje galioja ne logika, o propagandos taisyklė daug kartų kartoti melą.

Kiek Jūsų sąjūdžio narių, kaip Jums atrodo, mano, kad Vakarus išgelbėti nuo dekadanso (gėjų, perteklinės meilės gyuvūnams ir rasizmo baltųjų atžvilgiu) gali tik Maskva ir Minskas? Kokios nuomonės šiuo klausimu?

Mūsų narių nuomonių nefiltruojame ir neskaičiuojame. O nuo įsivyravusios Vakaruose civilizacijos  susinaikinimo politikos neišgelbės nei Maskva, nei Minskas. Išsigelbėti gali tik pačios Vakarų valstybių visuomenės. Ir politikus už virvučių tampančios transnacionalinės korporacijos, beje, gali prie to prisidėti ar net inicijuoti procesą, kai pamatys, kad ankstesnis projektas yra nuostolingas ir iš lėto viską praryja Kinija. Nes šį pasaulį valdo tik pinigai ir jų turėtojų interesai.

Kas išgelbės mus? Į šį klausimą visada atsakau taip: jei nori pamatyti savo išgelbėtoją, nueik į vonios kambarį ir pažiūrėk į veidrodį.

Šeimų maršo asmenys, kurie parodomi kaip prorusai, (kartais rodomi girti –kodėl jų neišmetate iš renginių?) nori, kad Lietuva išstotų iš NATO. Tokia nuomonė dominuoja. Jei ji neteisinga – kaip ji atsirado?

Apie “išstojimą iš NATO” nekalbėjom ir nekalbam. Kiekvienas sveiko proto žmogus supranta, kad priešingu atveju turėtume Moldovos statusą ir Suvalkų koridoriumi jau dabar laisvai važinėtų Rusijos kariuomenės tankai.

Tokia nuomonė dominuoja ne visuomenėje, o žiniasklaidoje. Ją nuo ryto iki vakaro agresyviai kala provaldiška propaganda ir visokie išprotėję “apžvalgininkai”, kurie tikro pavojaus atvejų pirmieji išlėktų iš Lietuvos arba pirmieji imtų tarnauti naujam šeimininkui. Daliai žmonių, kurie nesigilina į įvykius ir gauna tik falsifikuotą vienos pusės informaciją, tai, deja,  padaro poveikį.

Provokacijų metodai, norint rasti “pagrindą” propagandiniam melui, primityvūs. Pasamdyti už kelis bambalius alkoholikų, prašančių mažose parduotuvėlėse alaus “ant skolos”, atsiųsti juos į mitingą, labai ryškiai nufilmuoti ir rodyti per visas “nepriklausomas” televizijas. Arba būdas į mūsų feisbuko grupę, kuri yra vieša, įrašai vieši ir kur yra 36 000 narių, įstoti kokiam LGBT “aktyvistui” su feikiniu profiliu, prirašyti nesąmonių, nusikopijuoti ekrane savo provokacinius įrašėlius, po to išstoti ir paskyrą panaikinti. Ir skleisti tuos savo pačių  įrašėlių paveiksliukus, kurie būna jau seniai ištrinti, po socialinius tinklus.

Mums kalbėti labai lengva, nes paprasčiausiai sakom žmonėms tiesą ir nereikia sukti galvos, kaip jiems, ką čia dar sumelavus ir kaip vienu melu nedemaskuoti kito. Mus puola todėl, kad bijo. Savaitė laisvo eterio didžiosiose televizijose ir laisvos prieigos didžiuosiuose portaluose – visas šis supuvęs propagandinis statinys sugriūtų ir net priešingai manantys žmonės suprastų, kas vyksta.

Kokios, visgi, pozityvios maršininkų idėjos, jei jau negaudote gėjų gatvėse, nemušate negrų ir nenorite gvazdikais sveikinti Putino?

Tokios organizacijos kaip “Maršas” nėra, tai renginio pavadinimas. Yra asociacija Lietuvos šeimų sąjūdis su fiksuota naryste, programa, renkama vadovybe, atskaitomybe ir atsakomybe. Propagandistai tą puikiai žino, bet apsimeta nesuprantantys ir bet kokių žmonių, kurie ateina į bet kokius viešus renginius, net atsitiktinai užklydusių žioplių, elgseną specialiai sutapatina su mumis.

Gyvename nepriklausomoje Lietuvoje, kuri tapo nepriklausoma nuo žmonių. Visi mūsų tikslai surašyti labai plonoje knygelėje, ant kurios viršelio užrašyta “Konstitucija”. Popieriuje surašytos Tautos ir valstybės nuostatos kuo toliau, tuo labiau naikinamos. Mes tiesiog siekiame, kad visa Konstitucija pagaliau sutaptų su realybe.

Didžioji visuomenės dalis, tegu ir tyli, bet šią situaciją puikiai supranta ir nori to paties. Tam tikslui mes kiek galime, tiek dirbame. Net neabejoju, kad ateis laikas, kada tai iš svajonės taps tikrove, nes toks visos visuomenės bendras interesas. Kada – tai tik laiko klausimas. Ir kiekvienas neabejingas savo šeimos ir valstybės ateičiai Lietuvos Respublikos pilietis anksčiau ar vėliau turės apsispręsti ir pasirinkti.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva