0
Dalinkitės

Holivudo aktorė Angelina Jolie (Andželina Džoli) šeštadienį netikėtai apsilankė Ukrainos vakariniame Lvivo mieste, kur susitiko su žmonėmis, kurie dėl karo buvo priversti palikti savo namus kitose šalies vietovėse, ir buvo pastebėta vienoje kavinėje.

A. Jolie yra Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių reikalų komisaro biuro (UNHCR) specialioji pasiuntinė, Ar ji lankėsi Ukrainoje kaip UNHCR pasiuntinė, kol kas nežinoma.

„Šis vizitas mums visiems buvo staigmena“, – parašė Lvivo srities administracijos vadovas Maksymas Kozyckis platformoje „Telegram“, kur jis taip pat paskelbė nuotraukų ir vaizdo įrašų, kuriuose matyti, kaip aktorė žaidžia su vaikais ir pozuoja su savanoriais.

A. Jolie taip pat aplankė vienoje ligoninėje gydomus vaikus, kurie buvo sužeisti per, kaip manoma, Rusijos pajėgų raketos smūgį Kramatorsko geležinkelio stočiai.

Ji taip pat pasikalbėjo su savanoriais, teikiančiais psichologinę pagalbą daugeliui žmonių, kurie buvo priversti palikti savo namus kitose Ukrainos vietovėse.

Nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios vasario 24 dieną iš Ukrainos išvyko apie 5,4 mln. žmonių, o daugiau kaip 7,7 mln. žmonių paliko savo namus ir persikėlė į kitas Ukrainos vietoves.

Vėliau Holivudo žvaigždę vienoje Lvivo kavinėje pastebėjo vietos gyventoja Maja Pidhorecka, kuri paskelbė atitinkamą vaizdo įrašą socialiniame tinkle „Facebook“.

„Geriu kavą ir matau Angeliną Jolie Lvive“, – pranešė nustebusi Lvivo gyventoja.

BNS, Užsienio verslo naujienų skyrius

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis