0

Putinas išrinktas prezidentu. Tiesa žodis „išrinktas“ čia nelabai tinkamas ir net rusų Z-blogeriai rinkimų temą stengiasi apeiti juk pernelyg jau viskas akivaizdu. Tačiau ar Putinas vadintinas prezidentu ar diktatoriumi ar dar kaip kitaip faktas lieka faktu – jis šalies vadovas ir jo rankose vis dar didelė ginkluota jėga.

Teisybės dėlei reikia paminėti, kad prie jo karinio potencialo išlaikymo sėkmingai prisideda ir Vakarai , kurie netaiko sankcijas daugeliui strateginio eksporto prekių iš Rusijos , o ir savas prekes t.t. ir dvigubos paskirties parduoda.

Tačiau pamažu vis labiau įsibėgėja užsienio karių siuntimo į Ukrainą tema ir kas ne per seniausiai buvo tik Makrono viešas pareiškimas pirmiausiai tiek Kremliaus tik partnerių reakcijai patikrinti virsta „kūnu ir krauju“ Beje ar žinote, kad jau kurį laiką Prancūzijos svetimšalių legionui vadovauja ukrainietis? Greičiausiai ne , tad ir apie tai būtinai pasikalbėsime.

Na ir be abejo svarbiausias vakaro klausimas AR PUTINAS SURIZIKUOS PRADĖTI DAR VIENĄ KARĄ. Jei klausytis vien mūsų oficiozus, tai jokio kito atsakymo nei TAIP neišgirsime. Tačiau vos tik pažvelgsime į Vakarų spaudą , o ypač specializuotą , tai ekspertų nuomonės gana stipriai skiriasi nuo politikų prognozių. Egzistuoja dešimtys veiksnių , kurie lems karą arba taiką ir apie tai ir pakalbėkime

The post Ar Putinas pradės dar vieną karą? (Video) appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis