0

Artėjant rudeniui ir mokslo metams, Vilniuje matyti skiepijimosi suaktyvėjimas, prie kurio prisideda ir populiarumo sulaukę skiepobusai. Pastarąsias savaites Vilnius skaičiuoja aukštesnius skiepijimosi rodiklius nei liepą, tačiau norint, kad vaikai į mokyklas grįžtų saugiai, tėvai raginami kuo skubiau pasirūpinti savo atžalų apsauga. Šiuo metu Vilniuje pasiskiepijo kiek daugiau nei trečdalis (36,7 proc.) 12–15 metų vaikų ir daugiau nei du trečdaliai – 68,2 proc. – 16-–4 metų jaunuolių.

Pasak Vilniaus m. savivaldybės pranešimo, šią savaitę kelionę po rajonus tęs ir skiepobusai, ir vakcinų mikroautobusai, skiepijama bus Žirmūnų, Naujamiesčio, Naujininkų, Verkių, Vilkpėdės, Justiniškių, Naujosios Vilnios, Karoliniškių, Šnipiškių, Pašilaičių, Panerių, Antakalnio seniūnijose. Visi norintieji pasiskiepyti tai padaryti galės be registracijos, užtenka turėti asmens dokumentą.

Lukiškių aikštėje esančiame punkte šią savaitę, nuo pirmadienio iki šeštadienio, skiepijama nuo 10 val. iki 20 val., o sekmadienį – nuo 10 val. iki 15 val. Rinktis galima iš kelių rūšių vakcinų: „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“), „Spikevax“ (buvusi „Moderna“) ir „Janssen“ vakcinomis.

„Litexpo“ vakcinacijos centre šią savaitę skiepijama „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina rugpjūčio 16–20 d. bus galima paskiepyti 2500 asmenų, kurie galės sutrumpinti revakcinacijos laiką arba gauti pirmąją dozę.

„Spikevax“ (buvusi „Moderna“) vakcina rugpjūčio 16–20 d. bus galima paskiepyti 2820 asmenų, iš kurių 320 gaus antrą dozę, o 2500 – pirmąją. „Comirnaty“ (gamintojo „Pfizer-BioNTech“) vakcinomis rugpjūčio 16–20 d. dienomis bus galima paskiepyti 16 860 asmenų, iš kurių 6860 gaus jau antrą dozę, o 10 000 – pirmąją.

Gyventojai be registracijos į „Litexpo“ šią savaitę gali atvykti nuo pirmadienio iki penktadienio 10–18 val. Rugpjūčio 16–20 d. be registracijos bus galima pasiskiepyti „Comirnaty“, „Vaxzevria“ ir „Spikevax“ vakcinomis.

Savaitgalį, rugpjūčio 21–22 dienomis, „Litexpo“ vakcinavimo centras nedirbs.

Vilniuje siūlomas dar vienas patogus būdas pasiskiepyti nuo COVID-19: V. Gerulaičio g. 1, kur daugiau nei metus buvo testuojama, jau galima ir pasiskiepyti nė neišlipus iš automobilio.

Visi norintys laukiami darbo dienomis nuo 15 iki 20 val. (išskyrus rugpjūčio 16 d., kurią dirbs nuo 10 iki 20 val.) ir savaitgaliais nuo 9 iki 14 val.

V. Gerulaičio g. 1 vakcinacijos punkte šią savaitę skiepijama „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“), „Spikevax“ (buvusi „Moderna“) ir „Janssen” vakcinomis.

Kaip ir kituose Vilniuje veikiančiuose skiepijimo punktuose bei skiepobusuose, V. Gerulaičio g. 1 punkte tai galima padaryti be registracijos, tereikia su savimi turėti asmens dokumentą. Gyventojai čia gali ateiti ir pėsčiomis – skiepą gaus visi norintieji.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva