0

Savaitgalį Babtų kultūros centre vyko II respublikinis skiautinių festivalis „Minkštos spalvos“.

Su nuostabių spalvų skiautinių parodomaisiais darbais į kultūros centrą atvyko profesionalai ir mėgėjai skiautininkai iš Kauno, Širvintų rajono bendruomenės „Vienkiemis“, Utenos miesto skiautinių klubas „Vorė“, šio meno meistrės iš Vilniaus, Ignalinos, Kaišiadorių. Negalima nepaminėti ir pakaunės krašto aktyvių skiautinių meistrių – Astos Petrauskienės ir Rimutės Mikalauskienės, kuri, beje, yra šio projekto iniciatorė, aktyvi organizatorė.

Parodos dalyviai galėjo ne tik apžiūrėti rankdarbius, aptarti juos, bet ir pabendrauti, pasidalinti patirtimi. Vykdomų edukacijų metu buvo galima išmokti šio netradicinio meno pradžiamokslio, pabandyti pačiam atsiskleisti minčių ir minkštų spalvų harmonijoje.

Renginio metu netrūko ir gražios muzikos. Festivalio organizatoriai pristatė ir padėkojo babtiškių Ramašauskų šeimai už padovanotą, iš užjūrio atgabentą fortepijoną. Pirmieji jo akordai – šios puikios šeimos vaikų – Domininko ir Ringailės – atliekami kūriniai. Koncertą tęsė Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos absolventės Elzė ir Morta ( fortepijonas, vokalas).

Babtų kultūros centras kviečia visus norinčius darbo valandomis aplankyti Babtų kultūros centro organizuojamas parodas, kurios veiks iki pat šv. Kalėdų – Vandžiogalos laisvalaikio salėje, Babtų gimnazijoje, Babtų ambulatorijoje, Babtų seniūnijoje ir Babtų kultūros centre.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos