0

„Barcelona“ klubas skęsta skolose – šio fakto nebeslepia šių metų pradžioje į prezidento kėdę sugrįžęs Joanas Laporta.

Vienas žinomiausių klubų pasaulyje pastaruoju metu išgyvena finansiškai sunkius laikus – dėl skolų klubas nebuvo pajėgus išlaikyti Lionelio Messi, o šios vasaros naujokai naujajam „La Liga“ sezonui buvo užregistruoti tik paskutinę akimirką.

J. Laporta spaudos konferencijoje atskleidė, kad klubą slegia daugiau nei 1 mlrd. eurų skola, o už tai atsakinga buvusi „Barcelona“ valdžia su Josepu Bartomeu.

„Mūsų finansinė situacija yra dramatiška: „Barcelona“ klubo skola siekia 1,35 mlrd. eurų“, – pranešė J. Laporta.

„Kai tik perėmiau klubą į savo rankas, iškart turėjau paimti 80 mln. eurų paskolą, kad galėčiau išmokėti atlyginimus žaidėjams ir darbuotojams.

Ankstesnė valdžia fiktyviai mažino žaidėjų atlyginimus. Tie pinigai, kurie buvo „karpomi“ nuo jų atlyginimų, sugrįžo tiems patiems žaidėjams premijų pavidalu, jie taip pat buvo panaudoti naujiems kontraktams“, – dėstė „Barcelona“ vadovas.

J. Laporta neseniai buvo sukritikuotas J. Bartomeu, kuris dabartiniui prezidentui turėjo pastabų dėl klubo valdymo.

„Skaičiau tą laišką ir ten labai daug melo. Jis bandė pateisinti savo valdymą, kurio neįmanoma nei suprasti, nei pateisinti. Dėl blogų sprendimų, kuriuos priėmė ankstesnė valdžia, šiuo metu mūsų išlaidos viršija gaunamas pajamas net 103 proc.“, – atšovė J. Laporta.

J. Laporta taip pat padėkojo Gerardui Pique, kuris prieš pat „La Liga“ sezono startą susimažino atlyginimą, kad galėtų būti užregistruoti Memphis Depay`us ir Ericas Garcia.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva