0

Dalinkitės

Iš “švelniausio” Jungtinės Karalystės kalėjimo atleistos 18 prižiūrėtojų moterų dėl laukinio sekso su kaliniais. Kalėjimo atstovas praneša, kad patruliuoti kalinius samdomos “netinkamos moterys” ir dėl to kyla įvairių incidentų. Istoriją aprašo portalas “Fox News”.

Pranešama, kad Jungtinės Karalystės “švelniausio kalėjimo” 18 prižiūrėtojų moterų buvo atleistos iš darbo arba atsistatydino, pasipylus daugybei seksualinių kaltinimų, įskaitant pareiškimus dėl sekso kamerose ir vienos prižiūrėtojos apatinių drabužių perdavimą kaliniui.

HMP Berwyn yra didžiausia Didžiosios Britanijos įkalinimo įstaiga, nuo pat jos atidarymo 2017 m. sulaukusi įvairių pareiškimų apie neteisėtus prižiūrėtojų ir kalinių romanus bei netinkamus santykius.

2019 m., kilus skandalui, nuteistos trys buvusios darbuotojos, pranešė leidiniui “Mirror”. Žiniasklaidas gavo dokumentus iš kurių matyti, kad nederami santykiai buvo gerokai paplitę ir nebuvo viešai žinomi. Tai rodo per informacijos užklausas gauti dokumentai apie išėjimus iš darbo.

Britų leidiniai praneša, kad rekordinis skaičius – 18 moterų buvo atleistos arba atsistatydino iš vieno kalėjimo. Leidinys nurodo, kad nuo 2019 m. visoje Anglijoje ir Velse už intymius santykius su kaliniais iš kalėjimų iš viso buvo atleista 31 moteris.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis