0

2021 09 27

Spalio 19 d. 11 val. Aplinkos ministerijoje bus atestuojami želdynų projektų rengimo vadovai – vyks Želdynų projektų rengimo vadovo atestavimo komisijos posėdis.

Siekiantieji gauti želdynų projektų rengimo vadovo atestatą turi pateikti laisvos formos prašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento ir aukštojo mokslo diplomo kopijas (su vertimu į valstybinę kalbą, jei diplomas išrašytas nevalstybine kalba), o jeigu pavardė buvo keista – jos keitimo dokumento kopiją, gyvenimo aprašymą.

Taip pat reikia pateikti želdynų projektavimo darbų sąrašą, pažymą apie darbo stažą ir ne mažiau kaip du želdynų, iš kurių vienas yra parko ar skvero, projektus. Želdynų projektų sudėtis turi atitikti reikalavimus, numatytus Atskirųjų ir priklausomųjų želdynų kūrimo ir tvarkymo projektų rengimo tvarkos apraše.

Norintieji dirbti Lietuvoje pagal užsienyje įgytą kvalifikaciją, turi pateikti užsienyje įgytos kvalifikacijos pripažinimo Lietuvoje dokumentus.

Želdynų projektų rengimo vadovai atestuojami vadovaujantis Želdynų projektų rengimo vadovo atestavimo tvarkos aprašu.

Dokumentus galima pateikti Aplinkos ministerijos Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyriui (A. Jakšto g. 4, Vilniuje, 101 kab.) arba elektroniniu paštu info@am.lt.

Išsamesnės informacijos galima teirautis Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos politikos grupės vyriausiosios specialistės Lauros Cimbalistaitės (tel. 8616 39514, el. p. laura.cimbalistaite@am.lt).

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys, norintys įgyti Želdynų projektų rengimo vadovų atestatą ir dalyvauti atestavimo posėdyje, posėdžio dieną privalo turėti ir atestavimo komisijos sekretoriui pateikti patikrinti galiojantį Galimybių pasą ar kitą dokumentą, įrodantį, kad neserga COVID-19 infekcija ar yra vakcinuoti.

 

 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos