0

Maskvos CSKA klubo prezidentas Andrejus Vatutinas mano, kad Marius Grigonis dar nėra pirmo ryškumo žvaigždė ir kalbėjo apie Aleksejaus Švedo sugrįžimą į komandą.

A. Vatutinas apie šiuos dalykus kalbėjo interviu „Sport Express“ žurnalistui Timurui Ganejevui metu.

Šiais metais sutartį su Maskvos CSKA pasirašęs M. Grigonis prisijungė prie ekipos, kuri savo gretose turi eilę žvaigždžių – tiesa, tokia lietuvio dar nelaiko A. Vatutinas.

„Vadinti Marių pirmo ryškumo žvaigžde dar yra anksti. Aš tikiuosi, kad jis užsitarnaus šį statusą vilkėdamas CSKA marškinėlius“, – teigė sport-express.ru cituojamas CSKA klubo prezidentas.

A. Vatutinas taip pat prabilo ir apie naujausią CSKA pirkinį – A. Švedą.

Priminsime, kad Maskvos CSKA klubas oficialiai patvirtino, kad sudarė sutartį su Rusijos krepšinio žvaigžde Aleksejumi Švedu. 32-ejų metų snaiperis pasirašė kontraktą pagal formulę „1+1“.

A. Švedas į CSKA grįžta po devynerių metų pertraukos. 2006-aisiais šiame klube profesionalo karjerą pradėjęs rusas 2012-aisiais išvyko į Minesotos „Timberwolves“ ir karjerą tęsė kituose klubuose.

Kalbėdamas apie A. Švedo sugrįžimą, A. Vatutinas sport-express.ru teigė, kad tai buvo šansas, kurio klubas negalėjo praleisti ir teigė manąs, kad Dmitriui Itoudžiui pavyks rasti tinkamą vietą žaidėjui aikštėje.

Interviu metu buvo prisiminta ir Mike`o Jameso situacija – žaidėjas paliko klubą, bet jo kontraktas dar nėra oficialiai nutrauktas. Paklaustas ar jau yra sutarta dėl kontrakto nutraukimo, A. Vatutinas atsakė, kad nenori viešai diskutuoti šia tema.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva