0

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė pirmadienį lankėsi Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje. Pirmoji ponia susitiko su pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniais, taip pat bendravo su ugdymo skyriaus „Sartukas“ darbuotojais, mokytojais bei gimnazijos tarybos atstovais.

Diskusijoje apie švietimo aktualijas, įtrauktį ir mokyklų tinklo pertvarką D. Nausėdienė pabrėžė, jog svarbus visų institucijų, susijusių su vaikų gerove, bendradarbiavimas, nes tik jis leidžia pasiekti geriausių rezultatų.

„Kokybės kriterijai turėtų būti orientuoti į mokinių poreikius, atsižvelgiant į individualius gebėjimus, mokyklos bei šeimos kontekstą, siekiant sudaryti palankiausias sąlygas mokiniams ir mokytojams siekti pažangos. Šiuolaikinės ugdymo proceso organizavimo galimybės atveria daug perspektyvų lankstiems sprendimams. Labai svarbu užtikrinti savivaldybių savarankiškumą priimant sprendimus dėl savivaldybės mokyklų tinklo“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia padėkojo pedagogams už pasišventimą ir pastangas ugdyti jaunąją kartą, asmenybes, kurios kurs ateities Lietuvą, bei paragino toliau puoselėti bendruomeniškumą, kuris leidžia įveikti visas kliūtis.

The post D. Nausėdienė: švietimo kokybės kriterijai turi būti orientuoti į mokinių poreikius appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva