0

Populiarus LRT TELEVIZIJOS vasaros dainų ir pokalbių šou „Mano daina“ šeštadienį pasieks finišą. Paskutinėje laidoje savo gyvenimo dainomis ir istorijomis dalinsis visiems puikiai pažįstami žmonės: LOR gydytojas Darius Rauba, kūrybininkė, žurnalistė, režisierė, televizijos laidų redaktorė, scenarijų autorė ir rašytoja Akvilė Kavaliauskaitė, dainininkas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano, drabužių kūrėja Simona Nainė ir dainininkas Egidijus Sipavičius.

„Kai užgroja ši daina, visada prisimenu savo pirmąją meilę Vidą“, – prisiminimais dalinsis E. Sipavičius. O A. Kavaliauskaitė papasakos nuotaikingą istoriją, kai nusprendė dalyvauti viename didžiausių dainų konkursų: „Man tada buvo dvylika metų ir nusprendžiau sukurti dainą. Taip norėjau į konkursą, kad žodžius parašiau akimirksniu“. Maža to, Akvilė šiai avantiūrai ryžtis įkalbėjo ir savo draugę, o gavusios šeimos pritarimą merginos net pasisiuvo sceninius drabužius. Kokiam konkursui ruošėsi garsi žurnalistė ir ar pavyko jį laimėti, Akvilė jau šeštadienio vakarą.

S. Nainė prisipažins, kad ruošdamasi laidai klausė vyro Jono patarimo: „Jonas jau dalyvavo jūsų laidoje su Ryčio Cicino daina. Todėl ir man sakė, kad rinkčiausi kūrinį, kurį būtų sunku atspėti. Nemeluosiu, ilgai sukau galvą, kol prisiminiau man labai brangią istoriją,“ – kalbės Simona.

Paskutinėje laidoje netrūks ir netikėtų staigmenų. Ant scenos atlikti vieno iš svečių gyvenimo dainos atvyks dainininkas Ligitas Kernagis.

Tačiau tuo netikėtumai nesibaigs. Laidoje dalyvaujant Stanislavui Stavickiui-Stano nuskambės jo paties kūrinys. Kaip reaguos atlikėjas, klausydamas vieno iš svečių gyvenimo istorijos, susijusios su jo paties daina? Kodėl D. Raubos pasakojimas privers išsižioti net visko girdėjusius svečius ir kokia daina paskatino Stano nebijoti lipti ant didžiosios scenos?

Smagios ir dar niekur nepasakotos garsių Lietuvos žmonių istorijos – jau šį šeštadienį, 21 valandą, tik per LRT TELEVIZIJĄ.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva