0

Esame įpratę manyti, kad dantų tiesinimas – daug diskomforto kelianti ir ilga kelionė lygios šypsenos link. Tikriausiai visi prisimename vaikystėje girdėtą breketų palyginimą su geležinkeliais. Iš nešiojančių breketus žmonių girdėjome apie skausmingus vizitus pas odontologą, taip pat apie breketų keliamus nepatogumus. Pasitelkus skaitmenines technologijas ir inovatyvius sprendimus, šiandien dantų tiesinimas gali būti nematomas ir nekeliantis diskomforto, o rezultatas – efektyvus.

Kuo ypatingas dantų tiesinimo kapomis metodas?

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – tai šiuolaikiškiausias ortodontinio gydymo metodas, ilgą laiką medikų ieškotas kelias į pacientui itin komfortišką ir ne mažiau kokybišką dantų tiesinimą. Esame pripratę prie greito gyvenimo tempo, todėl ilgiems vizitams odontologinėje kėdėje tiesiog neturime laiko. Pasirinkus dantų tiesinimą kapomis, reikės vos 5-6 vizitų pas odontologą. Tokio mažo kiekio vizitų užtenka todėl, kad pasitelkiami pažangiausi skaitmeniniai tyrimai, leidžiantys specialistui paciento dantų būklę įvertinti ir tiesinimo procesą stebėti nuotoliniu būdu. Šis dantų tiesinimo metodas puikiai tinka ir pacientams, gyvenantiems arba keliaujantiems užsienyje, ar dėl įvairių priežasčių negalintiems dažnai atvykti į vizitus.

Daugelis svajonę turėti lygią šypseną atidėlioja dėl neestetiškos išvaizdos, nešiojant ortodontinius aparatus. Dantų tiesinimo kapos šią problemą išsprendžia – jos yra pagamintos iš skaidrios medžiagos, todėl aplinkiniai jų net nepastebi. Dar vienas kapų privalumas – esant poreikiui, jas galima išsiimti, todėl svarbiais momentais galėsite nevaržomai šypsotis ir net pamiršite dantų tiesinimo procesą.

Vienas iš svarbiausių dantų tiesinimo kapų privalumų – galimybė mėgautis mėgstamu maistu. Pasirinkus šį dantų tiesinimo metodą, galėsite be baimės mėgautis riešutais ar drąsiai kąsti obuolį. Paprasčiausiai valgymo metu dantų tiesinimo kapas reikia išsiimti.

Daugelis sunkiai ryžtasi dantų tiesinimui ir dėl apsunkintos burnos higienos priežiūros. Dantų tiesinimo kapos čia taip pat yra pranašesnės – jų priežiūra itin paprasta. Dantų tiesinimo kapą paprasčiausiai reikės išsiimti valantis dantis ir ją išvalyti minkštu dantų šepetėliu, nuplauti vandeniu. Žinoma, siekiant sėkmingo rezultato, bet kuris ortodontinis gydymas reikalauja dantų higienos disciplinos, o profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent 3-4 kartus per metus.

Dantų tiesinimo kapos taip pat pranašesnės ir tuo, kad nesukelia jokių alergijų, todėl tai yra puikus pasirinkimas alergiją metalų lydiniams turintiems pacientams. Dantų tiesinimo kapos tinka ir vaikams.

Kokias problemas sprendžia dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimas kapomis sprendžia visas įprastas ortodontines problemas: netaisyklingą sąkandį, dantų rotaciją, susigrūdusius dantis, neproporcingus dantų tarpelius bei kitas neharmoningo dantų lanko problemas. Dažnai ortodontinis gydymas kombinuojamas kartu su kitais gydymo metodais, tokiais kaip: dantų estetika, dantų protezavimas, implantavimas ar net ortognatinė chirurgija.

Kodėl dantų tiesinimą kapomis verta rinktis „Šypsenos akademijoje“?

Renkantis dantų tiesinimo kapomis metodą „Šypsenos akademijoje“, nereikės laukti eilėse – suburta gausi profesionalių specialistų komanda, atlikusi nuodugnius skaitmeninius tyrimus ir pasitelkusi pažangiausias technologijas, užtikrins, kad būtų taupomas pacientų laikas ir nereikėtų jo švaistyti dažniems vizitams odontologijos klinikoje.

Atlikti nuodugnus skaitmeniniai tyrimai užtikrina precizišką tikslumą. Pačios pažangiausios technologijos suteikia galimybę specialistams stebėti ir itin tiksliai suplanuoti dantų tiesinimo kapomis procesą. Šios technologijos taip pat padeda sukurti specialias, kiekvienam pacientui individualiai pritaikytas dantų tiesinimo kapas.

„Šypsenos akademijoje“ galėsite rinktis iš plataus dantų tiesinimo kapų gamintojų asortimento. Specialistai supažindins su pasirinkimo galimybėmis ir padės išsirinkti kiekvieno paciento individualiai situacijai labiausiai tinkantį kapų gamintoją.

„Šypsenos akademijoje“ užtikriname lanksčius mokėjimo būdus, kad kelionė svajonių šypsenos link nekeltų jokio, net ir finansinio diskomforto. Klinikos administracija pristatys visus galimus atsiskaitymo būdus ir padės išsirinkti patį priimtiniausią kiekvienam pacientui. Taip pat pacientams suteikiame galimybę pasinaudoti partnerio „SB lizingo“ pasiūlymu – už dantų tiesinimą kapomis galima išsimokėti net per 36 mėnesius!

Koks bus dantų tiesinimo kapomis procesas?

Visi žinome, kad dantų tiesinimo procesas gali užtrukti. Tiksli gydymo trukmė priklauso nuo atvejo sudėtingumo. Tačiau vidutiniškai dantų tiesinimas kapomis trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Pirmiausia „Šypsenos akademijoje“ pacientams atliekami išsamūs skaitmeniniai tyrimai: skaitmeninis dantų būklės tyrimas, kompiuterinė tomografija, šoninė cefalograma, pagal ortodontinį protokolą atliekamos fotografijos. Atlikus išsamius tyrimus, sudaromas ir pacientui pristatomas skaitmeninis dantų tiesinimo planas. Pacientui padarius 3D atspaudą, iš gamintojų užsakomos dantų tiesinimo kapos. Specialistų komanda dantų tiesinimo kapas adaptuoja ir išsamiai pacientui pristato gydymą, kurį pacientas tęsia savarankiškai. Vizitų metu, esant poreikiui, atliekami papildomi skenavimai. Viskas – kelionė link tobulos šypsenos jau beveik baigta! Baigus nešioti dantų tiesinimo kapas, prieš uždedant retencinę kapą, rekomenduojama atlikti burnos higieną. Galiausiai pacientui suteikiama informacija apie tolimesnę dantų priežiūrą.

Dar niekada nebuvo taip paprasta išpildyti savo svajonę

Drąsiai šypsokites, nevaržomai kalbėkite, neribokite savo įpročių ir mėgaukitės mėgstamu maistu. Visa tai tapo įmanoma, pasitelkiant patį pažangiausią dantų tiesinimo metodą kapomis.

„Šypsenos akademija“ nuolat investuoja į pačias pažangiausias technologijas ir gausią savo srities profesionalų komandą tam, kad pacientams galėtų pasiūlyti jų laiką taupančius ir kuo mažiau diskomforto suteikiančius sprendimus svajonių šypsenai sukurti. Džiaugiamės galėdami pacientams visose „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikose pasiūlyti patį šiuolaikiškiausią dantų tiesinimo metodą.

Registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link. Daugiau informacijos apie dantų tiesinimo metodą ir registraciją vizitui rasite apsilankę www.sypsenosakademija.lt arba paskambinę tel. +370 643 52525.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva