0

2021 10 27

Nuo trečiadienio darbą pradeda visos sudėties VĮ Lietuvos oro uostų valdyba, ketvirtuoju nepriklausomu valdybos nariu atrinkus aviacijos ekspertą Gediminą Almantą. Trečiadienį jis pradeda eiti pareigas ir bus penktasis šios valdybos narys. 
„Džiaugiuosi, kad dalyvaujant nepriklausomai atrankos agentūrai atrinktas penktasis Lietuvos oro uostų valdybos narys ir valdyba darbą tęs jau visos sudėties. Tikiuosi, kad naujo valdybos nario kompetencijos prisidės prie sėkmingo valdybos darbo ir padės oro uostui įgyvendinti strateginius projektus“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis. 
Teisininko išsilavinimą turintis G. Almantas 2014–2018 m. yra vadovavęs VĮ Lietuvos oro uostams. Jam yra tekę įgyvendinti strategiškai nacionaliniu lygmeniu svarbius projektus, tokius kaip Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija ir veiklos perkėlimas į Kauno oro uostą, Kauno ir Palangos oro uostų sujungimas į vieną struktūrą, keičiant organizacinę kultūrą, veiklos modelį ir valdymą, taip pat rengiant naują Lietuvos oro uostų strategiją. G. Almantas yra dirbęs Kopenhagos oro uoste, Danijoje, kur kūrė ir įgyvendino organizacijos tvarumo strategiją. 
Naujasis įmonės valdybos narys yra sukaupęs patirties valdant strategines valstybės įmones energetikos ir susisiekimo sektoriuose: yra EPSO-G valdybos pirmininkas, VĮ „Oro navigacija“ valdybos narys.Nepriklausomo Lietuvos oro uostų valdybos nario buvo ieškoma nuo 2021 m. birželio mėn., atrankos procedūrose dalyvavo personalo atrankos agentūra UAB „AIMS International Lietuva“. Lietuvos oro uostų valdyboje – trys nepriklausomi nariai, vienas darbuotojų atstovas ir vienas valstybės tarnautojas, deleguotas Susisiekimo ministerijos.
 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos