0

Viešojoje erdvėje paskleista dezinformacija, kad Darbo partija organizavo ir finansavo rugpjūčio 10-osios mitingą prie Seimo, neatitinka tikrovės.

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich griežtai neigia, kad prisidėjo prie mitingo organizavimo ir smerkia bet kokias riaušes, nes tai diskredituoja  pagrindinę mitingo idėją – žmogaus teises į laisvą pasirinkimą.

„Taip pat griežtai smerkiu valdžios veiksmus, provokuojančius ir stumiančius žmones į gatvę kovoti už savo teises. Esu padėjęs įgarsinti renginį, nors esu visiškai nepatenkintas jų darbo kokybe. Leidimas renginiui buvo išduotas iki 17 val., po jo turėjo visi be išimties palikti aikštę. Kiek  žinau, dauguma sąmoningų ir mano pažįstamų žmonių taip ir pasielgė. Iš kur po mitingo, po 17 val., atsirado grupė provokatorių ir kas už jų stovi, tikiu, kad atitinkamos institucijos išsiaiškins ir viešai praneš visuomenei”, – patvirtino V. Uspaskich.

Darbo partija griežtai smerkia smurtinius veiksmus, kur jie bevyktų. Partijos vadovybė tiki, kad asmenys, organizavę riaušes, yra ar bus identifikuoti institucijų ir sulauks atsakomybės.

Darbo partijos frakcija Seime rugpjūčio 9-ąją išplatino savo poziciją dėl  Vyriausybės siūlomų ribojimų nuo rugsėjo 13-osios. Seimo darbiečiai siūlo apsvarstyti rašte išdėstytus argumentus ir pasiūlymus, kurie padėtų Vyriausybei užkirsti kelią COVID-19 ligos plitimui, o kartu nediskriminuotų dalies visuomenės, nepažeistų lygių galimybių visiems Lietuvos gyventojams dirbti, gauti privačias ir viešąsias paslaugas.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva