0

2021 09 13

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugsėjo  6–12 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 648 greičio viršijimo atvejus.
Šeštadienio vakarą, apie 22.35 val., Kaune, Kriščiukaičio g., policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Passat“, kurio vairuotojas (gim. 1987 m.) pareigūnams pateikė asmens dokumentą, teigdamas, kad vairuotojo pažymėjimą paliko namuose. Netrukus paaiškėjo, kad vyras vairuotojo pažymėjimo neturi ir teisės vairuoti nėra įgijęs, taip pat vairuoja privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu neapdraustą transporto priemonę. Alkoholio matuoklis parodė, kad vairuotojas yra vartojęs alkoholio, paties vyro teigimu, šis prieš 20 minučių išgėrė du bokalus alaus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,88 prom. Tą pačią dieną, kiek anksčiau, apie 17.50 val., Kaišiadorių r., Žiežmariuose, buvo sustabdytas ir neblaivus dviratininkas (gim. 1973 m.). Jam taip pat nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,73 prom. 
Visą savaitgalį, rugsėjo 10–12 d., Kauno miesto ir rajono ribose, Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus apie 4,1 tūkst. transporto priemonių, buvo išaiškinta 17 neblaivių vairuotojų, tarp kurių ir motociklo vairuotojas (nustatytas nežymus 0,27 prom. neblaivumas) bei vienas vairuotojas neblaivus už vairo sėdęs pakartotinai. Daugumai sustabdytų neblaivių vairuotojų nustatytas lengvas arba vidutinis girtumo laipsnis. Išaiškintas ir vienas vairuotojas, neturintis teisės vairuoti, taip pat du asmenys, už vairo besinaudoję mobiliojo ryšio telefonais. Fiksuota ir kitų KET pažeidimų, kai vairuota neįregistruotą transporto priemonę ar automobilius su kitoms transporto priemonėms skirtais valstybiniais numeriais. Viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota.  
Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 20 neblaivių vairuotojų ir 4 dviratininkus. Taip pat išaiškinta ir 11 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.


Kauno apskrityje šiais metais žuvo 8 eismo dalyviai (pernai iki rugsėjo mėnesio pabaigos – 20), dar 478 sužeisti (pernai – 491). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos