0

Pranešama, kad iš oro numestos pagalbos siuntos, kurių parašiutai tinkamai neišsiskleidė, galimai kliudė penkis palestiniečius Gazos Ruože ir pražudė juos. Apie tai rašo The Telegraph.

Socialiniuose tinkluose išplatintame vaizdo įraše matyti, kaip iš transporto lėktuvo ant žemės nukrenta keli paketai.

JAV karinis krovininis lėktuvas penktadienį išskraidino į Gazą daugiau kaip 11 500 maisto produktų pakuočių – tai ketvirtoji bendra Vašingtono ir Jordanijos operacija šį mėnesį, skirta skubiai reikalingai pagalbai pakrantės teritorijai pristatyti.

Tačiau JAV paneigė, kad dėl to žuvo žmonės. “JAV neprisidėjo prie mirčių per mūsų oro desantą Gazoje”, – sakė JAV gynybos pareigūnas.

Jordanijos karinis šaltinis sakė, kad nė vienas iš keturių operacijoje dalyvavusių karalystės orlaivių nebuvo susijęs su žūtimis.

Pastarąją savaitę JAV kariškiai, koordinuodami veiksmus su Jordanija, Egiptu ir Prancūzija, į Gazos ruožą pristatė daugiau kaip 70 000 maisto produktų siuntų.

Anksčiau užsienio JK reikalų sekretorius lordas Cameronas sakė, kad Didžioji Britanija kartu su Jungtinėmis Valstijomis sieks atidaryti jūrų koridorių, kuriuo pagalba į anklavą būtų tiekiama tiesiogiai jūra.

Humanitarinės pagalbos pareigūnai jau kelis mėnesius perspėja, kad Gazoje gresia badas, nes dėl sienų uždarymo trūksta maisto.

 

The post Dėl Hamas teroro išpuolio prieš Izraelį kilęs karas plečia humanitarinę nelaimę appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis