0

Gruodžio 11–12 dienomis, „Žalgirio arenoje“ vyks „Didžioji kalėdinė Kauno mugė“. Ta proga arenoje susiburs kone 200 skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų, garsėjančių išskirtinės kokybės gaminiais.

Pasak organizatorių, mugės metu Kauno gyventojai bei miesto svečiai, užsukę į „Žalgirio areną“, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

„Šventinę atmosferą kurs kone 200 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu, – teigia Andrius Kazlauskas, renginį organizuojančios bedrovės  „Festivus“ direktorius.

Anot jo, didžioji dalis kalėdinės mugės Kaune dalyvių –  lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, skirtu Kalėdoms, bet ir išskirtine jo kokybe.

Savo kūrybos darbus siūlys ir gausus būrys grožio prekių ekspertų, padėsiančių išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes. Neliks užmiršti ir vaikai – jiems gaminius siūlo ne vienas mugėje dalyvausiantis prekės ženklas, itin didelį dėmesį skiriantis patogiems, judesių nevaržantiems drabužiams bei ekologiškiems žaislams kurti.

Mugės lankytojus pasitiks ir tradicinių bei gurmaniškų maisto produktų asortimentas. Jame: natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, imunitetą stiprinantys medaus bei šaltalankių produktai, puikiai tinkantys dovanoti. Taip pat – rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams.

Arenoje įsikursiantys prekybininkai lankytojus džiugins ir siūlydami graikiškus, itališkus, gruziniškus maisto produktus, paįvairinsiančius šventinį stalą.

Tuo tarpu kalėdinės mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ vyks gruodžio 11–12 d., nuo 10 iki 15 val., „Žalgirio arenoje“. Įėjimas į mugę – nemokamas!

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti galimybių pasą. Tad lankytojus ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi.

Jeigu jaučiate bet kokius su COVID-19 susijusius negalavimus, prašome į mugę nevykti. Saugokime vieni kitus!

 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės