0

Birželio 5 dieną, įsigaliojus naujoms Dviračių, elektrinių paspirtukų naudojimo tarnybos reikmėms taisyklėms, Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai į darbo susitikimus Vilniaus mieste galės vykti tarnybiniais dviračiais.

„Kai kurie darbuotojai ir dabar į darbą atvyksta dviračiais, turime dviračių stovėjimo aikštelę šalia ministerijos, patogias higienines sąlygas dviratininkams, tad norime paskatinti ir kitus ministerijos darbuotojus naudotis patogesne, ekologiškesne ir kartais mieste net greitesne transporto priemone. Taip ne tik saugosime aplinką, prisidėsime prie grynesnio miesto oro, bet ir paliudysime aktyvią, modernią ir atsinaujinančią diplomatinės tarnybos pusę“, – teigia ministerijos kanclerė Inga Černiuk.

Kiek anksčiau, nuo gegužės mėnesio, Lietuvos trispalve dekoruotais dviračiais į susitikimus jau vyksta ir Lietuvos diplomatinių atstovybių užsienyje darbuotojai  Briuselyje, Londone, Astanoje, Amsterdame, Paryžiuje, Helsinkyje, Stokholme ir kt.

Pirmieji naują tarnybinį transportą Vilniuje išbandė Viktorija Bylaitė ir Mindaugas Vyskupaitis Lietuvoje pagamintu dviračiu vykę į Lietuvos Respublikos Vyriausybės Europos Sąjungos komisijos posėdį Vyriausybės kanceliarijoje.

URM nuosekliai siekia savo  ir  Lietuvos atstovybių užsienyje  veikla prisidėti prie tvaresnės miesto aplinkos kūrimo, efektyviau naudoti  veiklai skirtus resursus, skatinti darbuotojų įsitraukimą į žalinimo iniciatyvas.

URM informacija

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva