0

Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį lankysis Vilniaus geležinkelio stotyje, traukiniu vyks į Kauną, kur stebės karinės technikos iškrovimą.

Pasak Prezidentūros, šalies vadovas susipažins su Vilniaus geležinkelio stoties teritorijos modernizavimo projektu „Vilnius Connect“, nauja keleivių bilietų įsigijimo sistema, „Lietuvos geležinkelių“ infrastruktūros atnaujinimo projektais ir keleivių vežimo planais.

Iš Vilniaus geležinkelio stoties prezidentas ir jo palyda pajudės 10 val. 10 min. Pirmos klasės bilietai ltglink.lt puslapyje žymimi išparduotais.

Kauno intermodaliniame terminale 11 val.35 min. prezidentas susipažins su karinio mobilumo infrastruktūra, stebės JAV karinės technikos krovos procesą. 12.00 prezidento komentarai žiniasklaidai. Tuo, kaip skelbiama prezidentūros tinklalapyje, šios dienos prezidento oficialiai darbotvarkė baigiama.

Šalies vadovo atstovas spaudai Ridas Jasiulionis BNS sakė, kad kelionės traukiniu metu prezidentas su „Lietuvos geležinkelių“ vadovu Egidijumi Lazausku ir susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu aptars geležinkelių plėtros perspektyvas bei galimybes padėti Ukrainai eksportuoti grūdus ir maisto produktus per Lietuvą.

BNS, kaunieciams.lt

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva