0

2021 08 11

Šiandien Vyriausybės posėdyje priimtas nutarimas, kuriuo nustatyta, kad visos kontaktinės veiklos nuo rugsėjo 13 d. bus vykdomos su Galimybių pasu. Kaukių dėvėjimas, srautų valdymas ir atstumų laikymasis išlieka rekomendacinis veikloms, kurioms galioja Galimybių paso reikalavimas.

Gyventojams, turintiems Galimybių pasą, jokios veiklos kultūros, kaip ir kitose srityse, nėra apribojamos, o be Galimybių paso bus galima lankyti muziejų ekspozicijas ir parodas, lankytis bibliotekose (knygų atsiėmimo-grąžinimo tikslais) ir knygų atsiėmimo punktuose, dalyvauti komerciniuose ir nekomerciniuose kultūros, pramogų, sporto renginiuose, šventėse, mugėse, festivaliuose ar kituose tam tikrą laiką trunkančiuose organizuotuose žmonių susibūrimuose viešoje vietoje iš anksto nustatytu laiku, kai juose dalyvauja ne daugiau kaip 500 asmenų.

Primename, kad Galimybių pasą, turint elektroninio atpažinimo priemones, galima išsiimti ir visose šalies viešosiose bibliotekose, neturintieji šių priemonių turėtų kreiptis į Registrų centrą.

Šis Vyriausybės nutarimas įsigalios rugpjūčio 16 d.

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotrauka

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos