0

Nuo “Free Protasevich” laikų nebuvo tokio smagaus šurmulio. Užpultas baisiai svarbus rusijos opozicijos atstovas Leonidas Volkovas, kuris kaip jau ko gero atspėjote nėra rusas, kas ko tai labai būdinga rusijos opozicijai.

Tačiau juk nėra taip svarbu kas kokiems dievams meldžiasi ar kiek pasų kišenėje turi. Daug smagiau buvo stebėti , kaip 2 dešimtys ryžtingų ir uolių Lietuvos policininkų Nemenčinės plento šabakštynuose ieškojo ar tai GRU smogiko pamestos uniforminės fufaikės ar tai analogų neturinčio kovinio virtuvinio plaktuko.

Kodėl būtent GRU ? O gi jau viskas paskelbta oficialiai – Volkovą bandė nužudyti Kremlius …pasitelkęs superagentą , kuris pats vienas matyt turėjo ne paties gležniausios komplekcijos opozicionierių uždaužyti.

Tai vis tik gal fufaikę rado? Kažkur fone jau „šokiruojasi“ Gabrielius Landsbergis , o baisiai nepriklausoma dvaro spauda jau pasakojo apie Volkovo didvyrišką kovą už rusijos šviesų rytojų. Tik štai tie kas stebi draugišką rusijos opozicijos vorų stiklainyje kolektyvą kaip ir neskuba piešti plakatus ir bėgti prie ambasados Latvių gatvėje.

Taigi pakalbėsime penkt. 20 val ir apie opoziciją bendrai ir apie labai nuotaikingus dalykus, kaip dar prieš 2 metus Landsbergio vadovaujamos ministerijos klerkus pasiekęs raštas kuriame Volkovas minimas ir minimas ne pačiame šviesiausiame kontekste. Apie seksualinio priekabiavimo skandalą kuriame be Voklovo dalyvavo kita rusijos opozicijos žvaigždė Maksimas Kacas ir tuomet jo būsima žmona. Na ir svarbiausioji naujiena jau yra kas prisiėmė atsakomybę dėl tariamo pasikėsinimo į Volkovą Na ir kaip visuomet bus ir grynai lietuviško konteksto .

 

The post Grėsmės akivaizdoje keičiamas Krašto apsaugos ministras – kodėl ir kas bus? (Video) appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva