0

Gruodžio 3-iąją švenčiame I Advento sekmadienį. Keturių savaičių Advento laikas skirtas malda ir gerais darbais pasirengti šventų Kalėdų – Jėzaus Kristaus Gimimo – šventėms.

„Malonė jums ir ramybė nuo Dievo, mūsų Tėvo, ir Viešpaties Jėzaus Kristaus! Aš nuolat už jus dėkoju Dievui, kad dėl Jėzaus Kristaus Dievas suteikė jums savo malonę. Per jį jūs praturtėjote visa kuo – visokiu žodžiu ir pažinimu – ir Kristaus liudijimas tapo tvirtas. Todėl jums, laukiantiems mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus apsireiškimo, nestinga jokios malonės dovanos. Jis ir stiprins jus iki galo, kad išliktumėte nenusikaltę mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus dienai“ (iš I Advento sekmadienio skaitinių, 1 Kor 1, 3–8). Visas sekmadienio Dievo žodis lk.katalikai.lt >>

Pirmąjį Advento sekmadienį laiminami kalėdaičiai, advento vainikai ir žvakės.

Caritas kviečia dalyvauti jau prasidėjusioje kasmetinėje akcijoje „GERUMAS MUS VIENIJA“ ir įsigyti žvakelių bei taip paremti Carito misiją tarnaujant vargstantiesiems. Surinktos aukos pasitarnaus sunkumus patiriančioms šeimoms, ligoniams, vienišiems, senyvo amžiaus, nelaimų ištiktiems žmonėms

Paaukojus vargstantiems į namus parsinešti šviesos ir šilumos ženklą – Carito „Gerumas mus vienija“ žvakelę iki Kalėdų bus galima dalyje „Maxima“ prekybos tinklo parduotuvių Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje, Jonavoje, Kėdainiuose, Tauragėje, Ukmergėje, Kaišiadoryse, Molėtuose, Šilutėje, Kelmėje, Lazdijuose, Raseiniuose.
„Galiu tik pasidžiaugti, jog mūsų pirkėjai yra be galo empatiški ir jautrūs – kasmet gruodžio mėnesį noriai aukoja sunkiai gyvenantiems senoliams, sergantiems žmonėms, šeimoms. Ačiū Caritui ir pas mus kasdien apsilankantiems šalies gyventojams, kad gerumo žvakelės jau devintą kartą iš „Maximos” parduotuvių prieš Kalėdas pasklis po namus visoje Lietuvoje,“ – sako „Maxima LT“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.
Kaip sako žvakeles platinantys savanoriai, jiems ypač džiugu sutikti Carito dienos centruose užaugusius vaikus ar pagalbą gavusius žmones, kurie patys ateina paaukoti ligų ar nelaimių ištiktiems žmonėms. Į savanorystes įsitraukia ir šiuo metu gaunantieji pagalbą.
„Carito savanoris ne tik dovanoja gerumo žvakelę už auką, bet ir skleidžia žinią, kad sudėtingose situacijose galime vieni kitiems būti atrama. Labai dėkojame ilgamečiam Carito partneriui prekybos tinklui „Maxima” už socialinę atsakomybę ir kad advento metu pirkėjai gali prisidėti prie gerumo darbų ne tik savanoryste ar aukodami lėšų Carito pagalbai, bet ir pranešdami apie stokojantį žmogų, kuriam reikia paramos, o kartais gal tik pasitari, kaip konkrečioje situacijoje elgtis“, – akcentuoja Lietuvos Carito generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė.
Carito žvakelių „Gerumas mus vienija“ iniciatyva visoje Lietuvoje rengiama kasmet nuo 1997-ųjų ir vyksta jau 26 kartą. Pridedame sąrašą, kokiuose miestuose, kokiomis dienomis ir valandomis „Maxima“ parduotuvėse sutiksite Carito savanorius su žvakelėmis šiemet:
Kauno Arkivyskupijos informacija ir nuotr.

The post I ADVENTO sekmadienis appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva