0

Gegužės 26 d. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilės patrulinis laivas ,,Žemaitis“ (P11) užtikrino Suskystintų gamtinių dujų laivo-saugyklos ,,Independence“ saugų grįžimą į Klaipėdą iš Danijos Karalystėje Fyn saloje esančios didelių laivų patikrinimo ir remonto bazės, kurioje SGD laivui-saugyklai „Independence“ buvo atliekama apžiūra ir remontas.

Civilinių laivų palydos ir apsaugos užduotis Karinėse jūrų pajėgose atlieka Karo laivų flotilės Patrulinių laivų divizionas, kurio užduotys yra  patruliuoti Lietuvos Respublikos teritorinėje jūroje ir išskirti­nėje ekonominėje zonoje, sulaikyti laivus pažeidėjus, vykdyti konvojavimo, paieškos, gelbėjimo ir kitas operacijas.

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų laivai Lietuvos išskirtinėje ekonominėje zonoje paprastai taip pat eskortuoja ir į Klaipėdą ateinančius dujovežius su SGD kroviniu.

KJP nuotraukos

 

The post Į Lietuvą grįžtantį laivą – saugyklą „Independence“ saugojo Karinių jūrų pajėgų laivas appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva