0

Pastarąsias savaites sostinėje stebimi aukštesni skiepijimosi rodikliai nei liepą, tačiau, siekiant saugaus vaikų grįžimo į mokyklas, tėvai raginami savo atžalų skiepijimo neatidėlioti. Vilniuje šiuo metu jau pasiskiepiję kiek daugiau nei trečdalis (39,7 proc.) 12–15 metų paauglių ir daugiau nei du trečdaliai – 70,9 proc. – 16–24 metų jaunuolių, pranešė Vilniaus m. savivaldybė.

Šią savaitę kelionę po rajonus tęs ir skiepobusai, ir vakcinų mikroautobusas, skiepijama bus Naujininkų, Antakalnio, Žirmūnų, Lazdynų, Panerių, Senamiesčio, Šeškinės, Justiniškių, Vilkpėdės, Naujamiesčio, Verkių, Grigiškių seniūnijose. Visi norintieji pasiskiepyti tai padaryti galės be registracijos, užtenka turėti asmens dokumentą.

Lukiškių aikštėje esančiame punkte šią savaitę, nuo pirmadienio iki šeštadienio, skiepijama nuo 10 val. iki 20 val., o sekmadienį – nuo 10 val. iki 15 val. Rinktis galima iš kelių rūšių vakcinų: „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) ir „Spikevax“ (buvusi „Moderna“).

„Litexpo“ vakcinacijos centre šią savaitę skiepijama „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“), „Spikevax“ (buvusi „Moderna“) ir „Comirnaty“ (gamintojo „Pfizer-BioNTech“) vakcinomis.

Gyventojai be registracijos į „Litexpo“ šią savaitę gali atvykti nuo pirmadienio iki penktadienio 10–18 val. Rugpjūčio 23–27 dienomis be registracijos bus galima pasiskiepyti „Comirnaty“, „Vaxzevria“ ir „Spikevax“ vakcinomis.

Savaitgalį, rugpjūčio 28–29 dienomis, „Litexpo“ vakcinavimo centras nedirbs.

Vilniuje siūlomas dar vienas patogus būdas pasiskiepyti nuo COVID-19: V. Gerulaičio g. 1, kur daugiau nei metus buvo testuojama, jau galima ir pasiskiepyti nė neišlipus iš automobilio. Gyventojai čia laukiami darbo dienomis nuo 15 iki 20 val. ir savaitgaliais nuo 9 iki 14 val.

V. Gerulaičio g. 1 vakcinacijos punkte šią savaitę skiepijama „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) ir „Spikevax“ (buvusi „Moderna“) vakcinomis.

Kaip ir kituose Vilniuje veikiančiuose skiepijimo punktuose bei skiepobusuose, V. Gerulaičio g. 1 punkte tai galima padaryti be registracijos, tereikia su savimi turėti asmens dokumentą. Gyventojai čia gali ateiti ir pėsčiomis – skiepą gaus visi norintieji.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva