0

Iš „Baltic Chain Tour“ dviračių lenktynių dėl politinių priežasčių ir migrantų krizės Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje pasitraukė baltarusių dviratininkai, skelbia news.err.ee.

Lenktynių organizatoriai nurodo, kad lenktyninkai traukiasi dėl priežasčių, kurios susijusios su Lietuvos ir Latvijos situacija pasienyje su Baltarusija. News.err.ee teigiama, kad spaudimas šalies viduje privertė sportininkus trauktis iš lenktynių.

„Nemalonu, kad atletai pateko į politinių problemų sūkurį. Visi žinome kas vyksta Baltarusijos–Lietuvos ir Baltarusijos–Latvijos kryptyse. Norėtume aspaugoti sportą ir atletus nuo politinių įvykių, bet atrodo, kad tai yra neįmanoma. Atrodo kaip „deja vu“ galvojant apie praeitus metus – komandų skaičius nuo 29 krito iki 19.

Nepaisant politinių problemų, komandų skaičių sumažino vizų problemos ir koronaviruso apribojimai“, – kalbėjo news.err.ee cituojamas organizatorius Allaras Tonissaaras.

Trijų dienų lenktynės prasidės rugpjūčio 20 d. Taline ir baigsis rugpjūčio 22 d. Valkoje. Jos vyks Estijoje ir Latvijoje.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva