0
Pradėjo lysti iš Seimo pakampių informacija apie tai, kad Anušauskas buvo atstatydintas dėl to, kad nesugeba laikyti liežuvio už dantų. Neva Vokietijos kancleris O.Šolcas pareikalavo iš mūsų premjerės Šimonytės susitvarkyti informacinio saugumo srityje, nes grėsmė akivaizdi. Tuo labiau, kad Vokietijoje dėl informacijos nutekėjimo vyksta skandalas. Ar tai tiesa – neaišku.
Gynybos ministras Anušauskas yra labai gerai informuotas žmogus. Jam ataskaitas teikė karo žvalgyba. Kaip žinia ji dirba ne tik užsienio teritorijoje, bet ir valstybės viduje. Jos kompetencijoje yra korupciniai tyrimai kariuomenėje. Taigi, ji tikrai galėjo turėti informacijos apie galimas neteisėtas įtakas, bandymus papirkti karininkus, atsakingus asmenis, įtakoti konkursus.
Šeštadienį ministras, pakartosiu dar kartelį, nes noriu akcentuoti šias pareigas, gynybos ministras Anušauskas viešai iš prezidentūros tribūnos paskelbė, kad jam pavyko išguiti iš Krašto apsaugos koridorių neteisėtus lobistus, tačiau šie, kyšių nešiotojai, rado priėjimą prie įtakingų politikų.
Tai buvo bomba. 
Šiandien ši informacinė bomba nuleista į unitazą. Ji paversta eiline antimi. Neva ministrą ne taip suprato žurnalistai, ne tą jis norėjo pasakyti, kad viskas yra gerai ir taip toliau ir panašiai.
Sunku patikėti, juk kalbėjo gynybos ministras, labai gerai informuotas apie žvalgybos atliekamus slaptus tyrimus ir, kas yra labai svarbu, kalbėjo įpykęs žmogus. O įpykęs žmogus nekontroliuoja savo pasakymų. Sunku patikėti, kad jis nusikalbėjo. Ir dar sunkiau patikėti, kad apie šiuos KAM‘o milijardus nesuka sparnų įvairūs neteisėti lobista.
Tekstas platintas socialiniame tinkle Linkeldin. Autorius yra buvęs Valstybės Saugumo departamento pareigūnas.

The post K. Braziulis. Yla lenda iš maišo – Krašto apsaugos reikalai appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva