0

Dalinkitės

KĄ DARYTI PAMETUS MAŠINOS RAKTUS?

Automobilio raktų praradimo būdai būna patys įvairiausi – juos galite pats pamesti, juos gali bežaisdamas kur nors pradanginti mažametis vaikas arba ištraukti iš kišenės kišenvagis.

Kodėl būtina kuo greičiau pasidaryti naują mašinos raktą, kai senąjį praradote?

Bet kokiu atveju praradus automobilio raktą būtina kuo greičiau pasigaminti naują, o dar geriau, jei spynų meistras pakeistų visą užrakto mechanizmą, tada tikrai būtumėte apsaugotas nuo galimos automobilių vagių atakos. Juk nėra žinios, ar tai ne jie nugvelbė jūsų raktą, kad paskui su juo, progai pasitaikius, galėtų lengvai nuvaryti jūsiškę transporto priemonę.

Dėl kokių priežasčių gali tekti pakeisti pačią automobilio spyną?

Įprastai automobilio spynos keitimas gali būti atliekamas bet kokio tipo ir markės automobiliams, nes šiuo darbu užsiimantys meistrai yra susipažinę su visų jų techninėmis savybėmis ir ypatumais. Automobilio spyną keisti būtina tada, kai užvedimo spynelėje arba mašinos durelių spynoje būna nulaužiamas raktas, kai automobilio spyna visiškai nereaguoja į centrinį užraktą arba kai nebeveikia pati durų spynelė.

Kokios gali būti naujo rakto automobilio durelėms pagaminimo kaina?

Senesnio modelio automobilių durelių spynai pagaminti naują raktą yra nesudėtinga, tad ir paslaugos kaina bus mažesnė. Tačiau naujųjų automobilių užraktai yra labai tampriai susieti su mašinos elektronika, tad ir naujų raktų pagaminimas kainuoja žymiai brangiau, nes tam yra reikalinga speciali šiuolaikinė įranga, kuri padeda nustatyti programinio rakto lusto parametrus.

Kai būna suprogramuojamas naujas elektroninis kodas, tada jis įvedamas į rakto ir paties automobilio elektroninio valdymo programinę atmintį. Po visko atliekamas bendras sistemos patikrinimas ir jei viskas yra tvarkoje, automobilis perduodamas naudotis savininkui. Be to, kartu su nauju raktu įprastai būna dar pagaminama ir jo kopija, kad atsarginis raktas galėtų būti po ranka.

Kur ir kada dirba spynų meistrai?

Spynų meistrai yra pasiruošę jums padėti Klaipėdoje, Nidoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose ir kituose Žemaitijos krašto miestuose. Meistrai dirba be išeiginių ir šventinių dienų, tad prireikus su jais visada galite susisiekti, prisijungę prie interneto svetainės: https://spynumeistras.lt. 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės