0

Dalinkitės

Jei jums norisi kam nors iš artimųjų padaryti malonią  staigmeną ir padovanoti poilsinį savaitgalį prie jūros, žinokite, kad viešbučiai Palangoje, laukia jūsų dėmesio ir yra pasiruošę suteikti jums įsimintiną viešnagę. O tą reikalą sutvarkyti jums padės interneto dėka poilsinių dovanų pasiūla užsiimančio verslo atstovai.

Ką poilsiautojams garantuoja Palangos viešbučiai?

Nors Palanga yra laikoma pačiu šurmulingiausiu kurortu šalyje, jos viešbučiai visiems savo gyventojams garantuoja ramybę ir puikų atsipalaidavimą nuo kasdienybės rutinos. Poilsinių dovanų komplektuose susidomėjusiems klientams yra siūlomi patys geriausi Palangos viešbučiai ir poilsio namai, kuriuose greta pagrindinių paslaugų teikiamos SPA, pirčių ir baseinų kompleksinės paslaugos.

Visi Palangoje esantys viešbučiai garsėja savo aukštos klasės kambariais, kurie garantuoja ne tik  galimybę pabūti dviese intymioje aplinkoje, bet ir patirti gilaus miego saldybę. Rytais viešbučių svečių laukia gardūs ir sotūs pusryčiai. Kad kambariuose, vakarais parėjus iš miesto, netektų nuobodžiauti, prasiblaškymui  įvesta kabelinė televizija, veikia bevielis internetas. Be to, komfortiškas gyvenimo sąlygas idealiai palaiko patalpose įrengta oro kondicionavimo sistema.

Ką Palanga gali pasiūlyti mėgstantiems ramybę?

Aišku, poilsiauti Palangoje, užsidarius viešbučio kambaryje, tikrai nėra labiausiai viliojanti kurorto svečių perspektyva. Daug smagių dalykų galima nuveikti išėjus už viešbučio ribų. Tai ne vien mėgavimasis saulės ir gaivaus oro voniomis prie jūros, ne vien romantiški pasivaikščiojimai vaizdingais kurorto takeliais, Meilės ir Birutės alėjomis, bet ir apsilankymas turtingame eksponatais Gintaro muziejuje, įsikūrusiame grafų Tiškevičių rūmuose, vakariniais kamerinės muzikos koncertais, vykstančiais rūmų terasoje. O kur dar žavingasis angliško stiliaus Palangos miesto botanikos parkas su savo tvenkiniais ir juose plaukiojančiomis gulbėmis, vakare rotondoje grojančiu orkestru.

Ką kurortas siūlo mėgstantiems aktyvesnį poilsį?

Mėgstantiems aktyviau leisti laisvalaikį, galima rinktis pasivažinėjimą dviračių takais, kurie iš Palangos nusidriekia iki pat Šventosios. Jeigu nesinori važiuoti dviračiu, galima pasivažinėti žirgo traukiama karieta arba moto traukinuku. Jauną ir karštą kraują galima dar labiau įkaitinti miesto pramoginiuose klubuose, naktiniuose baruose, mėgautis pačiais įvairiausiais muzikos žanrais. Žodžiu, veiklos Palangoje netrūksta ir vaikams, ir jaunimui, ir brandaus amžiaus sulaukusiems asmenims.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva