0

Portalas „kauniečiams.lt” pasivažinėjo „Lietuvos geležinkelių” reklamuotu šv. Kalėdų traukiniu. Traukinio vagonai tikrai papuošti  kaspinėliais, lemputėmis ir šakelėmis. Kalėdinės nuotaikos esama.

Kalbinti traukinio keleiviai sumanymą gyrė,bet skundėsi nepatogiu grafiku (pateikiame straipsnio gale). Ar pavyko privilioti daugiau keliauninkų – bendrovė dar nežino. Keleiviai pasisako įvairiai.

Diana prisistačiusi keleivė, vykusi iš Vilniaus į Kauną, sakė, kad tikėjosi dar ir kažkokio muzikinio fono. „Jei jau šventė, tai šventė. Nebent kažkam labai jau tylos norisi,” – sakė ji.

Kauno VDU Studentas Audrius sakė kažkiek esąs nepatenkintas dėl tvarkaraščio ir nusivylęs puošyba. „Eglutė gerai, bumbulai, kaspinai. … Kur Jėzaus motyvas? Čia geležinkeliai politiką vykdo,”- klausė jis. Buvo ir daugiau klausimų.

Kotryna Dzikaraitė, LG komunikacijos paslaugų atstovė paaiškino bendrovės poziciją.

„Visuomet stengiamės visiems keleiviams suteikti pačias maloniausias keliones. Traukinių puošimo koncepciją ir įgyvendinimą patikėjome profesionalams. Kartu siekėme užtikrinti tokius sprendimus, kurie suteiktų sklandžias ir pašalinių garsų netrukdomas keliones. Džiaugiamės sulaukę didelio gyventojų susidomėjimo, galimybe paįvairinti šventinius potyrius bei paskatinti žmones rinktis tvarų keliavimo būdą. Keleivių srautas šventiniuose traukiniuose išaugo. Savaitgaliais neretai visi bilietai būna parduoti iš anksto, todėl norinčius keliauti šventiniais traukiniais kviečiame apsvarstyti ir rinktis pirmadieniais-ketvirtadieniais vykdomus reisus,”- sakė ji.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva