0
Konstituciniam Teismui (KT) paskelbus, kad Stambulo konvencija neprieštarauja pagrindiniam šalies įstatymui, o Seimui vis tiek atsisakius ją svarstyti Laisvės partijos vėliava jr kandidatas į prezidentus Dainius Žalimas ir savo socialinio tinklo Facebook paskyroje ir džiaugiasi ir piktinasi.
“Kitaip ir negalėjo būti!Dabar ir KT bus patvirtinęs, kad lytys yra dvi. Kartu eilinį kartą patvirtino profesinį kai kurių teisininkų, kurių vienas (Ignas Vėgėlė, – red. past.) kandidatuoja prezidento rinkimuose, bankrotą. Tai, kas buvo akivaizdu nuo pat pradžių. Piktnaudžiavimas akademiniais vardais skleidžiant dezinformaciją apie Stambulo konvenciją taip ir turėjo baigtis. Išsamiau pakomentuosiu KT išvadą, kai tik ji bus paskelbta,” – rašo politikas.
Kartu D. Žalimas negaili kritikos Seimo nariams: “Seimas kol kas nesvarstys Stambulo konvencijos ratifikavimo.

Net ši valdančioji dauguma, tiksliau, dvi valdančiosios partijos niekingai slepiasi krūmuose ir apsimeta, kad valdžioje, matyt, kažkas kitas ir atsakomybės prisiimti nereikia. Klausimas, kuris aiškus KT, šioms politinėms jėgoms, deja, yra neįveikiamas.
Ko trūksta? Visko: išminties, valios, stuburo ir lyderystės. Visus mano rėmėjus raginu atsiminti šią dieną, kai atiduosite balsą per rinkimus: kas stovėjo žmogaus teisių ir tiesiog teisės, tiesos ir laisvės pusėje.
Nes kai kurie iškilūs tiesos ir laisvės tariami gynėjai visą savo drąsą ir net, sakyčiau, įniršį išeikvoja gindami buhalterinius stulpelius, o štai čia valios ir principų ima ir pritrūksta.
P.S. Apie opozicinių socdemų vertybinę degradaciją net ir rašyti neverta.”
D. Žalimas pats buvo KT vadovu, nūnai yra Vytauto Didžiojo Universiteto teisės fakulteto dekanas.

The post Kandidatas į prezidentus ir džiūgauja ir piktinasi appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva