0

Dvi Lietuvos kariuomenės Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų paieškos ir neutralizavimo su šunimis skyriaus kinologų komandos vyksta į Prancūziją pasiruošimo Paryžiaus olimpinėms žaidynėms etapą, kur vykdys apsaugos nuo sprogmenų prevenciją – tikrins olimpiados reikmėms naudojamus objektus, stadionus, VIP ložes, prieigas, svarbių asmenų atvykimo maršrutus.

Iki šiol vyko aktyvus pasiruošimo etapas, kuomet komandos atnaujino specifinius įgūdžius, nuvykus numatyta aklimatizacija ir susipažinimas su vietove.

Kariuomenės atstovai birželio 28 d. – liepos 29 d. Prancūzijoje dirbs kartu su kinologais ir keturkojais pareigūnais iš Vadovybės apsaugos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Lietuvos policijos Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“. Užduotys žaidynėse atliekamos gavus oficialų Prancūzijos ambasados prašymą.

PJVIB nuotraukos

.

The post Kariuomenės kinologai išvyksta tarnybinių užduočių vykdymui į Paryžiaus olimpines žaidynes appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva