0

Atsižvelgiant į blogėjančią epidemiologinę situaciją, Kauno regione ir COVID-19 infekcijos protrūkį Kaišiadorių ligoninėje, nuo ketvirtadienio Kauno regiono gydymo įstaigose didinamas COVID-19 liga sergančių pacientų gydymui skirtų lovų skaičius, skelbiama Kauno klinikų pranešime žiniasklaidai.

Nuo ketvirtadienio 15 papildomų stacionaro lovų su deguonies tiekimu ir 1 reanimacijos ir intensyvios terapijos lova su DPV galimybe COVID-19 ligos protrūkiui suvaldyti įsteigiamos VšĮ Kaišiadorių ligoninėje. Iš viso COVID-19 liga sergantiems pacientams Kauno regione bus skirtos 138 stacionaro lovos su papildomo deguonies tiekimu ir 19 RITS lovų su DPV galimybe.

„Per 4 savaičių laikotarpį hospitalizuojamų pacientų skaičius padidėjo vidutiniškai nuo 2 iki 9 per parą, todėl teko aktyvuoti rezervines lovas“, – teigia COVID-19 ligos Kauno regiono valdymo grupės vadovas doc. Vaidotas Gurskis.

Rugpjūčio 18 dienos duomenimis, Kauno regiono ligoninėse esančių stacionaro lovų su deguonies tiekimu užimtumas siekia 70 proc. (užimtos 86 iš 123 lovų). Reanimacijos ir intensyviosios terapijos – 44 proc. (užimtos 8 lovos iš 18).

Tolesnis lovų skaičiaus didinimas priklausys nuo epidemiologinės situacijos ir nuo atvykstančių bei išvykstančių pacientų srauto. Šiuos duomenis Kauno regiono COVID-19 ligos valdymo grupė peržiūri ir analizuoja reguliariai, ir atsižvelgdama į juos, priima atitinkamus sprendimus.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva