0

Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ komanda – krepšininkai ir personalas – susirinko į pirmąją treniruotę prieš 2021–2022 m. sezono pradžią, rašo zalgiris.lt.

Į „Žalgirio“ areną atvykę komandos naujokai ir senbuviai susipažino vieni su kitais, o prieš pirmąją treniruotę žodį tarė ir komandos vyriausiasis treneris Martinas Schilleris.

M.Schilleris žaidėjams pristatė savo štabo narius ir administracijos darbuotojus, supažindino su pagrindinėmis rūbinės taisyklėmis bei pristatė artimiausių dienų planus.

Pirmosiomis dienomis žaidėjai daugiausiai laiko praleis fizinio rengimo trenerių Sigito Kavaliausko ir Nerijaus Navicko rankose, o savaitės pabaigoje į rankas paims ir krepšinio kamuolius.

Žalgiriečiai iki sezono pradžios sužais penkerias draugiškas rungtynes.

Rugsėjo 1 ir 3 dienomis „Žalgiris“ Kaune susitiks su Krasnodaro „Lokomotiv“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandomis. Transliacijas iš abejų draugiškų rungtynių Kaune galės stebėti „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriai.

Rugsėjo 7 d. kauniečiai pakels sparnus į Turkiją, kur dalyvaus „Gloria Cup“ turnyre. Ten rugsėjo 8 d. „Žalgirio“ vėl lauks susitikimas su „Lokomotiv“, rugsėjo 10 d. – su Bursos „Tofas“, o rugsėjo 12 d. – su Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva