0

2021 09 09

Lietuvos įmonės, viešojo sektoriaus, kūrybinės ir visuomeninės organizacijos, pasirinkusios žaliąjį kursą, neliks nepastebėtos. Kuriantieji žalesnes žmonių ir prekių judėjimo ar paslaugų teikimo grandines kviečiami jas pristatyti konkurse „Žaliojo susisiekimo link“, kurio finalas vyks Tarptautiniame transporto inovacijų forume jau spalio mėnesį.
Konkurse daugiausia dėmesio bus skirta susisiekimo sprendimams, inovatyvioms aplinką tausojančioms iniciatyvoms. Transportas yra vienas labiausiai prie klimato atšilimo prisidedančių veiksnių, tad pokyčiai šioje srityje gali atnešti apčiuopiamą rezultatą.
Konkurso „Žaliojo susisiekimo link“ paraiškų laukiama iki spalio 1 d. el. paštu nominacijos@ltg.lt arba https://www.litrail.lt/zaliojo-susisiekimo-link. Pateiktas paraiškas vertins iš viešojo ir privataus sektoriaus ekspertų sudaryta komisija. Nominantai ir laimėtojai visuomenei bus pristatyti š. m. spalio 21–22 dienomis vyksiančiame Tarptautiniame transporto inovacijų forume, kurį organizuoja Transporto inovacijų asociacija (TIA) ir Susisiekimo ministerija.
Forume, skirtame transporto ir logistikos sektoriaus transformacijoms ir skaitmenizavimui, žalieji apdovanojimai bus teikiami šešiose kategorijose: „Žaliausia savivaldybė“, „Žaliausias judumo startuolis“, „Žaliasis eksportas“, „Dizaino sprendimai geresniam susisiekimui ir tarpsektoriniam bendradarbiavimui“, „Tvarių judumo priemonių skatinimas“ ir „Sprendimas transporto ir logistikos skaitmeninimo srityje“.
Konkursą organizuoja bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ kartu su partneriais – Susisiekimo, Energetikos, Ekonomikos ir inovacijų, Vidaus reikalų, Aplinkos ir Kultūros ministerijomis bei Transporto inovacijų asociacija.  
Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti https://www.litrail.lt/zaliojo-susisiekimo-link arba teirautis el. paštu. nominacijos@ltg.lt.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos