0

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, kuri antrą kartą nevaldo geismo būti prezidente, ne tik viešai abejoja Lenkija, kaip sąjungininku, bet ir turi patarėjus, kurie, mano subjektyvia nuomone, panašūs į avigalvius.

Tomas Čyvas

„Sulaukus kritikos dėl kandidatės į prezidentus Ingridos Šimonytės devizo, konservatorių rinkimų štabo vadovas Mindaugas Lingė sako, jog ketinama pakeisti asociacijas su Rusijos lyderio Vladimiro Putino naudotu lozungu keliantį šūkį.“  Čia taip rašo „Delfi.lt“.

Vargšė premjerė yra tikrų tikriausiai patekusi konservatorių propagandininkų klišių spąstuosna. O taip pat ir jų politikų. Ilgą laiką konservatoriai bet ką, kas nesutinka su gėjų vedybomis (kaip jos bebūtų apiformintos) buvo lyginami su Putinu, nes jis, mat, irgi panašiai galvoja. Jau tada kildavo noras šaipytis, kad tas kraugerys dar ir kakoja būna, tai gal reiktų atsisakyti šio prorusiško įpročio? Protesto vardan?  Ką nors panašaus pasakius iškart gautum kokios nors Rasos Juknevičienės repliką, kad čia transliuoji „mikštąsias Kremliaus galias“ atitinkančią propagandą.

Tai išeina, anot šio damos, kad Putinas nustūmė, de facto, konservatorius ir iš pozicijų dėl Tradicinės šeimos  palaikymo modelio, ir iš Rusijos sulaikymo strateginės, iš kurios šaipėsi Dalia Grybauskaitė, pozicijų? Primint? Nuorodų reikia ar patys rasite?

Gerbiami ponuliai, premjerės, kuri geidžia prezidentūros, šūkyje nieko nėra neįprasto ir proputiniško. Jus tiesiog pagavo už aršaus, nevaldomo, provincialiai bukai sukiojamo, oportunistinio liežuvio. Politikoje, sporte, net pramogų versle dėsniai yra banalūs. Jėgos, ryžto demonstravimas nėra kažkas naujo. „Sabas Jėga“ – nušvisdavo „Rose Garden“ arenoje Portlande (NBA), kai įdėdavo Sabas. Fanai mėgsta stiprius. Ir krepšinio, ir politiniai fanai. Svarbu, kas už to šūkio – koks turinys?

Jeigu Putinas sako, kad jis stiprus, tai nereikštų, kad Ingridužėlei dera būti silpnai bei pažeidžiamai iki tiek, kad ją tegali išgelbėti tik Stambulo kuri išvis yra niekinis popiergalis, bet labai svarbi Dainiui Žalimui, bet nereikalinga Putinui.

Tai, kad konservatorių remiama premjerėlė Ingridužėlė žeidžiamoji, kuri dabar bus viešai silpna ir gležna, nes nenori būti panaši į Kremliaus kraugerį, yra pasekmė leftistinio marazmo, ką kolega Vitalijus Balkus tiksliai įvardijo – silpnumo kultu.

Ši vyriausybė praktikoje yra bemaž bolševikinė visame kame (be galimybių aršiai veikti) – nuo fiskalinio iki šeimos reguliavimo, privatumo naikinimo reikalų. Ir stiprybę demonstruoti bandė visame kame. Kitus nuolat „putino“ ir „prisiputino“ – per daug stiprybės prisinorėjo, susipainiojo ir grįžo į buhalteriją.

Premjerė, kurios praktinė veikla ir išpažįstama ideologija yra banaliai bolševikinė – visi pinigai turi būti valdžios ir nutarsime, kiek jums, neskaidrūs niekšai, paliksime – neturėtų slidinėti ant savo pačios rinkiminių plakatų.

„Daug labiau bijočiau kandidatų, kurie nori būti į panašūs į poną Putiną. O tai, kad ponas Putinas kartais vartoja teisingus žodžius, bet jos vartodamas visada meluoja, tai jau taip yra. Jis nėra nei stiprus prezidentas, nei Rusija yra stipri šalis. Bet tikrai su komanda pasitarsime ir kažkaip šitą klausimą“, – portalui DELFI pažymėjo I. Šimonytė.

Žinoma, savo paskutiniame pasisakyme ši pikta dama vėl akcentavo, kad reikia dar daugiau ir dar daugiau mokesčių, o tada būsime saugesni. Dėl to būtų galima ginčytis, kaip ir dėl asignavimų skirstymo, bet komiškai atrodo aukščiau minėto vargo patarėjo nusistatymas – geriau rinkimus praknist, bet nebūt niekam panašiu į Putiną, net jei reiktų lytis, šūkius ar garderobą kaitalioti.

The post Klaikiai negeros dienos I. Šimonytei appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva