0

Vilniaus „Žalgiris“ yra per žingsnį nuo istorinio pasiekimo – patekimo į Konferencijų lygos grupių etapą. Pirmose iš dviejų lemiamų rungtynių vilniečiai namuose pasitinka Budės „Glimt“ ekipos iššūkį.

Rungtynes nuo 20 val. jums sekti padės portalas LRT.lt.

Rungtynių statistika:

Vilniaus „Žalgiris“ – Budės „Glimt“ 0:0

Rungtynių eiga:

„Žalgirio“ startinė sudėtis: E. Gertmonas, S. Mikoliūnas, J. Bopesu, D. Diaw, I. Tatomirovičius; O. Verbickas, M. Gamakovas, H. Videmontas, K. Uzėla, T. Kišas, J. Sylvestras.

*****

Trečiadienį spaudos konferencijoje kalbėjęs Vilniaus „Žalgirio“ strategas Vladimiras Čeburinas teigė, kad „Glimt“ yra rimta komanda, tačiau turinti bėdų.

„Žaisime namuose, prieš savo sirgalius. Parodysim rezultatyvų žaidimą – tai, ko nepadarėme praėjusiuose susitikimuose.

Žinome, kad Budės „Glimt“ yra pakankamai rimta komanda, kurios žaidėjai kartu žaidžia ne vienerius metus. Žaidžia disciplinuotai, yra mobili, greitai reaguoja aikštėje. Gausiomis pajėgomis puola, bet taip pat žinome jų bėdas“, – teigė V. Čeburinas.

Pasitinkant žūtbūtinį mūšį „Žalgirį“ pasiekė ir prastos naujienos – ekipą paliko Ogenyi Eddy Onazi.

„Prisikviesti tokio lygio žaidėją yra sunku ir tik mūsų vadybos dėka jį pavyko prisikviesti. Atvyko jis po traumos, bet užtikrintai pradėjo žaisti ir mums padėjo. Jis priėmė tokį sprendimą, jei buvo susitarimas, reikia jį gerbti.

Turime kitus žaidėjus šioje pozicijoje ir manau, kad jie irgi garbingai atstovaus klubą“, – apie Onazi išvykimą kalbėjo „Žalgirio“ strategas.

Šioje dvikovoje triumfavusi ekipa žais Konferencijų lygos grupių etape ir užsitikrins 2,94 milijono eurų. Šiai dienai „Žalgiris“ yra užsitikrinęs 1,41 milijonų eurų UEFA premiją. Tiesa, pats V. Čeburinas teigia, kad finansai naštos neprideda.

Pirmoji akistata su Budės „Glimt“ vyks LFF stadione rugpjūčio 19 dieną, o atsakomasis mačas po savaitės, rugpjūčio 26-ąją, vyks Norvegijoje.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva