0

2021 10 21

Kultūros viceministras Vygintas Gasparavičius išvyko į stažuotę Vašingtono universitete (JAV). Į ją pakviesta 15 Europos ir Azijos valstybių atstovų, o V. Gasparavičius vienintelis atstovauja Lietuvai.

JAV viceprezidento pareigas 1965–1969 m. ėjusio Huberto H. Humphrey‘aus vardu pavadintoje stažuotėje, kuri yra Fulbrighto mainų programos dalis, bus nagrinėjamos temos, apimančios dezinformaciją, netikras naujienas, sąmokslo teorijas, politinę retoriką, žiniasklaidą, pasitikėjimą žurnalistika bei kitas.

Huberto H. Humphrey‘aus stažuotės programa siekiama suburti savo srities lyderius ir profesionalus, kurie keistųsi patirtimi apie skaitmeninio bei medijų ir informacinio raštingumo svarbą XXI amžiuje, taip pat kurti tvarius, ilgalaikius stažuotojų tarpusavio ryšius, skatinti diskusijas, ieškoti inovatyvių problemų sprendimo būdų globalių iššūkių fone.  

Stažuotės dalyviai susitiks su viešosios politikos formuotojais, valstybės, nevyriausybinių sektorių, žiniasklaidos atstovais, kurie pasidalins gerosiomis praktikomis skaitmeninio ir medijų raštingumo, faktais paremtos komunikacijos ir panašiose srityse.

Kultūros viceministro stažuotė tęsis iki lapkričio 9 d. Joje V. Gasparavičius dalyvauja JAV Valstybės departamento kvietimu.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos